Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Extra vékony, nem helyes,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extra vékony, nem helyes, kezdő srácként mik az esélyek?

Figyelt kérdés
25 éves vok, de csak közös maszti volt sráccal. Eddig csak csajok voltak. Sok barátnőm volt, ennek ellenére nem tartom helyes srácnak magam. Nagyon vékony is vok. Mostanság újra izgat, hogy sráccal is szexeljek aktívként. Azonban főleg csak a nálam fiatalabb vékony srácok érdekelnek, de úgy vettem észre, hogy ők erős, izmos, stb srácot keresnek. Van esetleg hasonló srác, mint én? Milyen sikere volt? Hol nézelődött?

2015. szept. 16. 09:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálam a vok-osoknak 0% az esélye.
2015. szept. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát én fiatalabb vagyok mint te de szerintem nekedtúl fiatal lennék illetve az alakom is az ˝ideálod˝ alatt van. De nem ez a lényeg. Hanem az hogy benne volt az is a kérdésedben tuajdonképpen hogy a nálad fiatalabb srácoknak csak az izmos kigyúrt pasik tetszenek-e? Az a válaszom hogy NEM pl nekem egy sima egyáltalán nem kigyúrt kevésbé jóképü srácok is bejönnek, csak belsőleg legyen szerethető (hozzá lehessen bújni, legyen kedves, megértő, és azért legyen legalább annyira igényes hogy ne az epilálással keljen foglalkozni) és lehetőleg legyen aktív
2015. szept. 16. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
83%
Nem hiszem el hogy nem vagy helyes. :P Beszélgethetnénk. :D 18F
2015. szept. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!