Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szex alsógatyában?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex alsógatyában?

Figyelt kérdés

Nemrég láttam egy olyan szexfilmet, ahol két férfi nem meztelenül, hanem alsógatyában szeretkezett. Egymást simogatták, erotikusan ölelkeztek, ágyékukat egymásnak dörgölték, és azt hiszem, el is élveztek így.


Van erre valami megnevezés? Nekem tetszett, tök erotikus volt annak ellenére, hogy a farkát egyik pasinak sem lehetett látni. Szeretnék ilyeneket keresni, de nem tudom, milyen kulcsszavakkal kéne.


Ti láttatok már ilyent? Véleményetek?



2015. dec. 14. 18:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem láttam még ilyet. Előjátéknak jó lenne, de utána lekerülne a gatya.
2015. dec. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Belinkelnéd ezt nekem? :)
2015. dec. 14. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Az alsógatyás szexre nem hiszem, hogy van külön kifejezés, de a dörgölőzés az frotting.
2015. dec. 14. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Undie fetish, pontosabban megfogalmazása nincs, egyébként jockstrap volt rajtuk, vagy rendes alsó? Undie Twinksnek vannak ilyen videó, ahol az alsógatya nagyobb hangsúlyt kap. személy szerint én is érdekelt vagyok a témában.
2015. dec. 14. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Volt olyan barátom, aki kifejezetten azt kérte, hogy feszülős boxerban legyek előtte egy darabig és úgy simizett engem, meg a lábaimat puszilgatta a comb résznél stb. :D Szóval én már át is éltem ilyent. :) De egyébként ez nem szex, mert nem történt tényleges közösülés. Nálunk is lekerült a gatya, amikor tényleges szex volt. Én ezt inkább pettingnek nevezném. 20f/p
2015. dec. 14. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Azért írtam szexet, mert nem volt behatolás, az egész aktus így történt, simogatások, ölelkezések, és az izgatott ágyékuk egymáshoz dörzsölésével élveztek el.


Lehetett látni a foltokat az alsójukon. Nagyon erotikus volt...

2015. dec. 15. 10:30
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Elkuldened a linket?
2015. dec. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is elküldenéd?
2015. dec. 15. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem is elküldenéd? :)
2015. dec. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Bocs, fiúk, de már nem tudom a linket. Szeretnék rákeresni, de nem tudom, hogyan...
2015. dec. 15. 19:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!