Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Igaz az, hogy az aktív melegek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz az, hogy az aktív melegeknél általában a 20 éves életkor egy "határvonal" ha passzív srácot választanak maguknak? 20f/p

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy egy huszonéves aktív általában 20 éves korig keres passzív srácot, vagyis a 20 felettiek már nem annyira kapósak. Igaz ez? Emiatt aggódnom kellene?

2015. dec. 16. 12:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Ez marhaság :D

20 alatt is vannak rondák és 20 fölött is vannak, akik jól néznek ki =D

2015. dec. 17. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
nem igaz, de tény, hogy vannak határok. Nekem a 30 a határ.
2015. dec. 17. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Minden meleg általában idősebb pasival kezdi.

Én 16 voltam 22 a párom, sőt inkább 23 és 4 évig együtt voltunk.

Ő volt az első partnerem és szenvedélyes gyönyörű kapcsolat lett.

Amire te gondolsz szerintem a kitartottság...kept boy.

Ott valóban a 25-sem számít már extra fiatalnak de a 29 pl már gáz mint életkor de ezt is embere válogatja.

De egy húsz vagy 25 éves szerintem még nagyon fiatal és nagyon vonzó.

Mindegy nekem én passzív vagyok és általában próbálom úgy alakítani hogy én legyek a fitalabb a kapcsolatban bár a mostani párom, az kb 4 évvel idősebb mint én.

2015. dec. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Akkor lesz érdekes a vélemények megváltozása, amikor az idő kikényszeríti azt. Márpedig, aki megéri az idősebb kort is, kénytelen lesz alkalmazkodni a megváltozott körülményekhez. Más dolgok (is) fontosak lesznak majd.
2023. márc. 21. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!