Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » 3. hét 5. tablettájának...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3. hét 5. tablettájának bevétele után 2 óra múlva ment a hasam. A tabit 10kor vettem be, éjfél körül ment a hasam, annyira szégyellem de másnap délelőtt lefeküdtem a barátommal, és félek, h baj lesz. Szerintetek lehet baj?

Figyelt kérdés
a tájékoztató azt írja,h ha ment a hasam és nem tudtam 12 órán belül bevenni,akkor ne tartsak tablettamentes szünetet,hanem kezdjem el a következő levelet.hnap bemegyek a sürgősségi nőgyógyászatra és kikérem a véleményét,tudom felelőtlenség volt,de 2,5 éve szedem a gyógyszert és gyomorproblémáim vannak,akkor is volt már ilyen,h kihánytam vmi
2012. ápr. 22. 11:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Igen, minimum 3 óra kell a felszívódáshoz. Mindenképpen kövesd a tájékoztatót, de orvossal is konzultálhatsz

a másik lehetőség, hogy kiegészítő védekezést alkalmazol a következő ciklusra (mivel utolsó hétben volt, így elvileg a következő ciklusra nem fog rendesen hatni)

2012. ápr. 22. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

annyira félek, beismerem,hogy eszembe se volt,amikor lefeküdtem a barátommal,h éjszaka ment a hasam,h pótolni kellene.. mert a gyomorbajok miatt,előfordul h hányok,megy a hasam..és eszembe se volt..

szerdán kellene megjönni-e...volt vkinek ilyen? h nem tartott szüntet és alatt volt pecsételő vérzése?

amúgy meg rendesen szedtem a gyógyszert,most fordult elő...de szex utána voltam zuhanyozni,megmostam magam..

2012. ápr. 22. 11:16
 3/4 anonim ***** válasza:
Lehet nem a tabi számodra a megfelelő védekezési módszer, főleg, ha gyakran van gyomor problémád. Lehet a hüvelygyűrű jobb lenne neked, vagy az injekció.
2012. ápr. 22. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
annyira nem sűrűn...csak most nagyon félek, szerintetek lehet baj? h nem pótoltam időbe,vagy nem szívódott fel??? úgy írják h minimum 1,5-2 óra kell h felszívódjon(ennyi volt) és +1 óra még ilyen biztonsági idő
2012. ápr. 22. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!