Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mégis mi történik velem,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mégis mi történik velem, tiszta agybaj!?

Figyelt kérdés

30 éves vagyok, világéletemben a nők érdekeltek, nagyon szeretem a puncit, cicit! Most viszont gyakran vágyom arra, hogy egy meleg, hatalmas péniszű szexmániás férfit szolgáljak miközben szexkapcsolatban vagyunk és együtt élünk.

Sokszor arról fantáziálok, hogy naponta többször megdugnak, sokat kell szopnom, lenyelnem ésatöbbi.


Tiniként még érthető is lenne a dolog hiszen akkor még nincsenek tisztában szexualitásukkal a fiúk na de 30 évesen?! Maga a férfi lélek számomra nem vonzó. A csók és az ölelés sem vonz de a testiség és pénisz izgató számomra. Most fogalmam sincs mihez kellene ezzel kezdenem.


2015. dec. 29. 20:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Például keress egy férfit, akivel kipróbálhatod. Csak vigyázz arra, hogy normálisat válassz.


24/N

2015. dec. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem véletlen, valószínűleg egy ilyen nagyhatalmú mester kiszemelhetett magának valahol, megkívánta a húsod és gondolatátvitellel megfertőzte az elméd hogy leküzdhetelen vágyat érezz fegyelmező a husángjára. Már igazából semmit nem tehetsz az ellen hogy az uralma alatt köss ki, hamarosan rád talál és hímringyójává tesz meg.
2015. dec. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Én arra tippelnék csak, hogy van benned egy kevés biszexualitás. Sokan tudják meg még ilyenkor is hogy érdekli őket a másik nem.

Szimplán ,,kíváncsinak"" mondanálak, nem mondom hogy próbáld ki valakivel de lehetne egy egyszeri alkalom és ha nem tetszik akkor hagyd az egészet.


U.i.: Jársz olyan helyekre ahol közös öltözők vannak és ahol kínos lenne ha pl felállna valakire/valakiére?

2015. dec. 29. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
3 - nem járok ilyen helyekre. Gondoltam már rá, hogy kipróbálom csak nem tudom hol kellene keresnem. Amint mondtam, arra vágyom, hogy egy igazán nagy péniszű férfivel legyek együtt és csak passzív szerepben. Ez picit felszínes és lekicsinylő szemléletmód, még nőknél sem szeretem az ilyet.
2015. dec. 29. 21:51
 5/9 anonim ***** válasza:

mi van, ha ez az egód furcsa kivetülése?

Én pl sokáig azt hittem biszex vagyok, amíg rá nem jöttem, hogy kizárólag olyan nőkhöz vonzódom, akiknek a teste olyan, mint nekem, és az arca is hasonlít. Voltam nővel, és akkor nem vettem észre, de : csak akkor jó, ha magamat látom benne.

Azóta csökkent ez az érzés..

25/N

2015. dec. 29. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez biztos, hogy nem így van. Mint mondtam nem a férfiakhoz vonzódom, hanem csak a szexről fantáziálok velük. De jó lenne már ha egy férfi is írna mert így nem tudom ők mit gondolnak.
2015. dec. 29. 22:48
 7/9 anonim ***** válasza:
[link] - ő izgató számodra? :D
2015. dec. 29. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
7 - Ja elkaphatna pár menetre :D Csak azt nem tudom hová férne el a farka de azért utánajárnék.
2015. dec. 29. 23:29
 9/9 anonim ***** válasza:
szexuálpszichológus
2015. dec. 30. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!