Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » "Vonzom" a meleg srácokat?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Vonzom" a meleg srácokat?

Figyelt kérdés
22/L vagyok,nem fiús,semmi extra, mégis ha megismerkedem egy sráccal egy társaságban az tuti meleg :D így alakult,hogy 2 legjobb haverom is az,és ha új emberekkel ismerkedem hiába derül ki az illetőről,hogy meleg,maradok inkább a társaságában mert rohadt jól érzem magam,míg akiről sejthető,hogy hetero halálra untam magam..természetesen nem szeretnék általánosítani,mindenki más és más,de valahogy mindig bevonzom őket:) egyik egyetemi tanárommal is egész jóban vagyok,látszik rajta,hogy kedvel,de róla is már az első pillantásból tudtam,hogy az és később be is igazolódott a gyanúm :D ami egyáltalán nem zavar,csak most már kezdek beparázni,hogy ha valami csoda folytán lesz majd párom róla is ki fog derülni valami turpisság :D igazából nincs is kérdésem,csak ki akartam írni magamból :D mindenesetre jobb,ha felkészülök a macskás öregasszony létre..na jó idáig nem süllyedek,maradok a kutyáknál. :D
2016. jan. 2. 12:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez ilyen :D:3 f
2016. jan. 2. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Most én is mondhatnám, hogy leszbi lányként sokkal előbb találok fiút, akivel normálisan elbeszélgetek, mint leszbikus lányt:D

Egyszerűen a lányok jönnek be, de nem tudok velük olyan jól ellenni és valahogy mindig fiútársaságba keveredek (mondjuk én fiús is vagyok) ezért jóideje nincs párkapcsolatom...

Én is ugyanúgy érzem magam mint te:DD csak persze kicsit visszájára fordítva.

2016. jan. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Igazából nincs is kérdésed, csak kéne már egy farok, eltaláltam? :D
2016. jan. 2. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

#1 olyan jól felépítetted a véleményed,kész,végem,meggyőztél :O

#2 na az is jó helyzet lehet.. neked talán még nehezebb így érvényesülni,azért drukkolok :) ha nem jönne össze,néha megsétáltathatod majd a kutyáim.

#3 nahát! mi ez a fertő? úrihölgy ilyesmiről nem beszél!:D

2016. jan. 2. 14:00
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ó, szóval úrihölgy, ez esetben bocsánatot kell kérnem azt hiszem :D
2016. jan. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ebben az esetben, szándékomban áll téged elrabolni, hogy készíthessek egy csapdát. :D
2016. jan. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Az egész meleg barátos dolog onnan indult ki, hogy egy meleg srác nem fog rádhajtani, jobban megért mint egy heteró, akit azonos ideje ismersz, és valószínűleg értelmes és intelligens(legalábbis a sztereotípiák szerint mindannyiunk fejből ismeri az összes musicalt az elmúlt 50 évből). Ne aggódj, a heteró férfiak is meg fognak idővel találni, csak nekik hosszabb ideig tart, amíg az igazán értékes és hozzájuk való párra találnak :)
2016. jan. 3. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Fura, én is nagyon jól kijövök általában a lányokkal. :D Pedig nem csak pasikról meg shoppingolsáról beszélünk vagy ilyesmi. :D Meg rólam nem is mondják meg sokan.:D


27/F

2017. ápr. 25. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!