Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Titeket is izgatnak az önző...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is izgatnak az önző pasik?

Figyelt kérdés
Tehát izgatónak hat számotokra, ha a másik csak úgy használ titeket? Én kicsit ilyen vagyok és pl nem szeretek orálozni, de valamiért izgató a gondolat, hogy egy hasonló srácot kelljen kielégítenem.

2016. jan. 15. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Engem is leszophatnál.


25F

2016. jan. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nagyon izgató a gondolat hogy valaki elkapjon és mocskos dolgokat tegyen velem, engem igaz az is izgatna ha sexy kis ribis ruhát vennék fel előtte. Kedetnek jöhetne egy kis elfenekelés, akár kikötözés is, utánna meg az orál amit a legjobban szeretek, egy jó kiadós szopás amig bele nem élvez a szádba, közben persze jó mélyre tolja a farkát. Persze az után az anál is izgató hogy elkapjanak hátulról és jól megdugják a kis popomat mivel elég hamar elmegyek ha dugnak , de addig nem engedném amig nem adna egy kis ajándékot a számba mert akkor meg utánna nem élvezhetném sokáig ahogy bennem van . És persze a pasi lehet sokkal magasabb és erősebb, az nagyon izgató tud lenni, persze csak az ágyban használjon ki. Nagyon fel tud izgatni ha használnak néha, érzem hogy az ővé vagyok mindenestől. Lehet picit túl ribisre sikerült de hát én egy ilyen kissrác vagyok. :)
2016. jan. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
23:46 Óó, de nagyon megismernélek! :D
2016. jan. 21. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen
2016. jan. 23. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!