Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Csak én érzem így vagy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem így vagy a melegekben valóban több az empátia embertársaik felé? Kedvesebbek és érzelmesebbek egymással? Mintha ezt a heterók direkt kiírtanák magukból.

Figyelt kérdés
2016. jan. 20. 20:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy direkt kiirtanák magukból, de egyébként én is így érzékeltem, ahogy te. Az összes meleg ismerősöm (és én is) kedves, odafigyelő, és megértő :)
2016. jan. 20. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Szerintemis sokkal kedvesebbek egymàshoz a melegek... nekem is van eggy pàr meleg baràtom és sokkal jobban oda figyelnek ràm mint a hetero baràtaim... de ők ténleg csak a baràtaim!!!
2016. jan. 20. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút így van.

Nekem rengeteg meleg barátom van,és ők tényleg kedvesebbek,megértőbbek.És amikor látom őket hogy a párjukkal milyen jól megvannak,szeretik egymást szinte elolvadok. Annyi szeretetet,kedvességet aamit egymás felé árasztanak még senkiben nem láttam.

Olyankor azt kívánom hogy "bárcsak meleg fiúnak születtem volna"

2016. jan. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
#3 vagyok azt kihagytam hogy egyébként lány vagyok :D
2016. jan. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
70%
Mikor a szexuális szokásaikról olvasok akkor néha én inkább az ellenkezőjét gondolom. :( Nézd meg itt is milyen kérdések vannak.
2016. jan. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
20%

Még jó, hiszen a nőket nem lehet kedvességgel és érzelmességgel megszerezni. Nem a legkedvesebb és legérzelmesebb férfiak dugják a mennyiségileg legtöbb és külsőre legszebb nőket.


Melegként felmész egy partnerkereső oldalra, képet cseréltek egy sráccal akivel a paramétereitek tetszenek egymásnak és másnap már kefélhettek. Heteróként nagyon nem így megy a nőkkel.


És tegyük hozzá hogy ez nem valami jó-rossz dolog vagy felosztás. Tehát az hogy valaki kedvesebb vagy megértőbb, nem azt jelenti hogy jobb ember annál, mint aki nem ilyen.

2016. jan. 20. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem tudom én nem akarnék lánnyal az első alkalom után már dugni is. nekem mint FIÚNAK. igen, FIÚNAK ennél több kell. Nekem vannak érzelmeim, nem abból a célból ismerkedek hogy dugjak egy jót, hanem párt keresek.
2016. jan. 20. 20:43
 8/11 anonim ***** válasza:
Sokan vannak ezzel még így, köztük én is :)
2016. jan. 20. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem így van. Totál keveritek a dolgokat.. Az empátia az nem azt jelenti, hogy az ember szabadelvűbben, libsi fejjel gondolkodik és ettől olyan "befogadó" lesz. Ennyi erővel a lányok mindig empatikusabbak lennének a férfiaknál, mert ők olyan kis érzelmesek. Két legjobb barát is tudja osztani egymást, ha olyan a stílusuk, függetlenül attól hogy mennyire tudják átérezni a másik helyzetét, és ezen nem az változtat, hogy egy másik páros meg minden percben agyon nyalja egymást. Mindig vicces marhaságokba futok ezen a fórumon.
2016. jan. 20. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Bár én magam is meleg vagyok, mégsem értek egyet.

A melegek valóban alapból kedvesebbek, kommunikatívabbak, de ez még nem jelent belső értéket. Én azt tapasztalom a melegek jelentős részénél, hogy magukról szeretnek beszélni. Ha a másik mond valamit, reagálnak rá, de olyan mintha meg se hallanák, mert utána ismét magukról beszélek.

Tudod ez a tipikus eset, mikor én mesélek magamról valamit, s a másiknak erre annyi a reakciója, hogy: "igen, én is voltam így, hogy......"-és innentől magáról beszél. Ez pedig nem egymással való beszélgetés, hanem egymás MELLETT való elbeszélés.

Vagy másik példa: volt régen egy budapesti meleg ismerősöm. Egy fontos szívességet kértem tőle, ami annyit jelentett, hogy munkahelyétől 1 buszmegállóra volt egy hely, ahonnan egy darab papírt kellett volna kikérnie. Megkértem erre, de ő mindenféle hülye kifogással, nagy kedvesen mondta, hogy ne haragudjak, de inkább menjek már el én érte (én 180 km-re lakom Pesttől...). Ha telefonon beszélgettünk, megkérdezte kedvességből, hogy mi van velem, hogy vagyok, de mikor én elkezdtem mondani hogy vagyok, igazából oda se figyelt, mert 2 nap múlva nem is emlékezett arra, amit mondtam neki. Szóval ő tipikus példája annak, hogy a szóbeli kedvesség még önmagában nem jelent semmit.

Persze nem általánosítok, mert vannak a melegek között is rendes, segítőkész, figyelmes emberek, de köztünk talán ritkább...

2016. jan. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!