Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Aktív srácok, ti mit szerettek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív srácok, ti mit szerettek egy passzívban? (Én az vagyok)

Figyelt kérdés

2016. jan. 28. 21:40
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%

Dj Raf ezt egy korábbi kérdésnél írtad

"Haat hpgy leszopjon... meg csinàjja azt amit eggy lànynak kell... de persze fontos az is hogy szeressen bújni is.. mert azt is szeretem.. nem csak a szexről szól minden..."


Ilyen mentalitással nem lesz komoly kapcsolatod

2016. jan. 31. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha aranyos, romantikus, lehet vele bújni, csókolózni, ezenkívül értelmes, egyenrangú társ a mindennapokban is ^^

26/F

2016. jan. 31. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyen olyan, aki mindennap mással van, ne legyen levágós és ne legyen duci. Amúgy szerintem a legfontosabb, hogy 1 húron legyünk:) Sajnos ez a nehéz, mert nem döntés kérdése...
2016. jan. 31. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
lehessen vele egymás karjában összebújva a hajunkat simogatni,beszélgetni késő éjszakáig,legyen néha olyan akit meg kell védenem máskor meg legyen ő az,aki nagyon ragaszkodik hozzám,vagy harcol,hogy vele legyek,megold helyzeteket,hogy együtt lehessünk.
2016. márc. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!