Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan tudnám elfogadni magam?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnám elfogadni magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Először is leszögezném,hogy biszexuális vagyok. Mindkét nemmel szexeltem már,volt is kapcsolatom. Viszont adódott egy olyan probléma,ami főként kihatott a fiúkkal/férfiakkal való kapcsolatomra,hogy ha szex közben vagy után elélveztem,undorodtam magamtól. Más is volt így vele? Ti hogyan tettétek túl magatokat ezen?



2016. febr. 3. 20:39
 1/8 anonim ***** válasza:
53%

"Először is leszögezném,hogy biszexuális vagyok."

Akkor miért nem abban a kategóriában írtad ki a kérdésedet?


Egyébként majd idővel hozzászoksz.

2016. febr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Mert amin kiírom biszexualitáshoz egyből jönnek a homofób válaszok. A kérdés maga a férfiakhoz irányul,így nyilván nem a bunkó válaszokra vagyok kíváncsi.
2016. febr. 3. 20:41
 3/8 A kérdező kommentje:
*amint
2016. febr. 3. 20:41
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

Oké, akkor most azért mehetsz a francba, amiért nem releváns témában tettél fel kérdést!

(és tényleg, semmi homofób nem volt benne... ugye megérte?)

2016. febr. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ez teljesen normális,hogy undorodsz magadtól.

Addig amíg nem fogadod el magad ez így is lesz.

El kell fogadnod hogy igen ez vagy te és élvezed hogy pasikkal szexelsz.

Keress a témában könyveket,amik segítik hogy elfogad magad.


19/L

2016. febr. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Kincses Marcell

Coming out

2016. febr. 3. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mivel a biszexualitásommal nem hasonlóan biszexuális pasikat keresek,így a kérdés úgy vélem megfelelő helyen van. Függetlenül az identitásomtól.
2016. febr. 3. 23:20
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez addig lesz így tényleg, amíg el nem fogadod magad. Addig én is undorodtam, meg napokig depressziós voltam, sokan vannak ezzel így.
2016. febr. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!