Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Faroknövelő masszázs sráctól?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Faroknövelő masszázs sráctól? Létezhet?

Figyelt kérdés
Egy srác mesélte, hogy ő tud egyet, ami neki bevált. Azonban nem tudod magadnak csinálni. Kamu vagy létezik? Egy fórumon beszéltem vele.
2016. febr. 10. 12:22
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
Kamu alatt értem, hogy csak a farkam akarta fogdosni?
2016. febr. 10. 12:23
 2/11 anonim ***** válasza:
84%
Hát ez jó kérdés. Mi anno csináltunk egyet haverral egymásnak. Nekem látható is az eredmény, de ettől még lehetett kamu. Amúgy meg mit buksz ha kamu? Te nem vagy bi vagy meleg?
2016. febr. 10. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
83%
Simán létezhet. Én egyszer láttam egy srácét, aki növelte. De láttam előtte és utána is. Meglepett. 1,5 eltérés volt.
2016. febr. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%

Urban Legend kedveseim.


Ezek arra jók hogy a sok kis faszútól csomó pénzt lehúzzanak.


Tartós és látható eredmény műtéti úton lehet elérni. Azt viszont csak egy adott méret alatt "illik" elvállalni az orvos részéről ami jelenleg merev állapotban 9 cm.


Mos komolyan ekkora kukacotok van?

2016. febr. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
én próbáltam fél év alatt 2 cm-t nyertem, de nem volt kitartásom tovább csinálni azt viszont nem tudom mennyi a maximum ami nyerhető szerintem csak pár centi
2016. febr. 10. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 14-ről 16,5-re növeltem meg a fakamat. Tényleg működik, de NAGYON nem mindegy, hogyan csinálod! Komoly sérülést is okozhatsz magadnak, ezért frankón kell, hogy valaki megmutassa, hogyan csináld. Igen, meg kell, hogy fogja, hogy érezd hol, hogyan, milyen erővel és érzéssel. Ezeket nem lehet leírni, vagy filmezni... érezni kell.

Ha komolyan gondolod, megmutatom nálunk itthon biztonságban, amikor nincs itthon senki. Egyébként nyugaton vannak ilyen szalonok, ahol nők-férfiak csinálják a pasiknak, persze horor pénzért, kúraszerűen...

2016. máj. 12. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kér érte pénzt, és helyes fiatal srác, akkor nekem csinálhatja. ;-)
2020. máj. 19. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Így van, nem kamu nekem is 1 cm-t nőtt.
2020. máj. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Vannak gyakorlatok,amit ha megtanulod és magadnak csinálod,komoly eredményt

érhetsz el.Nem hinném,hogy egy átlagos srác ismerné ezeket.Maximum

ki veri neked,de attól nem fog nőni.Meg van videó a gyakorlatok.Ha érdekel

írj!

2020. máj. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem kamu. Légy elégedett azzal amekkora van, és sikeres szexuális életed lesz.
2020. máj. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!