Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Az análszexet miként élvezhetem?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az análszexet miként élvezhetem?

Figyelt kérdés
Azt mondják az eleje rossz csak és utána jó? Olyan nem is lehet, hogy valakinek sehogy se jó? Izgat a gondolat, mert olvastam sokaknál, hogy jó, de mikor pl megujjaztak se élveztem, így nem tudom elképzelni, hogy ezt élvezném. Főleg, hogy elég szűk vagyok. Az ujjazás után is fájt pl a fenekem. Arra is gondoltam, hogy nem átlagos, hanem átlagon aluli farokkal kéne kipróbálnom. Tanácsokat kérnék. Köszönöm!

2016. febr. 10. 16:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
30%
Én kis farokkal is próbáltam. Alíg vártam a végét. Semmi de semmi élvezet nem volt benne. Nem értem mit lehet élvezni benne. Nekem is elmagyarázhatná valaki.
2016. febr. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem, eloszor te tagitgasd magadat. Emlekszem, nekem meg egy ujjam is nehezen ment fel, most pedig akarmi siman felmegy. De ez csak egy velemeny.. 18L
2016. febr. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%
Akkor én vagyok az ellenpélda. A mostani partnerem vezetett be az análszex örömeibe. Előtte soha nem voltam így senkivel. Tartottam tőle, hogy milyen lesz, de annyira figyelmes volt, türelmes, és nem is kellett sok idő, hogy nekem is jó legyen. Sikosító, kicsi tágítás újjal, és szépen csúszott belém. Fél éve volt ez először, azóta már én követelem :) Ha ügyes a partnered, nagyon jó, komolyan mondom. Egyáltalán nem fáj, sőt megkockáztatom, hogy jobbat élvezek, mint amúgy.
2016. febr. 10. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Amint az előző irta. Úgy igen élvezetes lehet, bár popsiban sose volt orgazmusom, viszont megtapasztalnám.

Nem tudom mi kell hozzá, miben más mint a hüvelyi orgazmus. Kiváncsi lennék én is hogy van -e vmi technika rá.

2016. febr. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Sokkal intenzívebb az orgazmus, hidd el.Teljesen más, és komolyan nem fáj egy kicsit sem, ha ügyes a partnered. Na meg te is.Nem szabad szorítani, engedni kell hogy csússzon ki-be, én csak a magam példájából tudok kiindulni, és nem mellesleg neki is nagyon jó. Szinte magán kívül élvez. Sokszor egyszerre megyünk el. Én úgy gondolom, hogy a durva, hirtelen, erőszakos partner miatt félnek ettől sokan. Megfelelő társsal, nagyon jó.
2016. febr. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Melegként.
2016. febr. 10. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én imádom.

Lassan hatol be, de mivel én már 9 éve nem vagyok szűz, nekem jól esik.

Nekem az ujjazás után első alkalommal sem fájt, de az első alkalom az igen, meg még utána pár alkalom nem volt épp kellemes.

Pedig szerelem volt a javából.

Kellett két hónap amire élveztem de onnantól nagyon!

2016. febr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
1es nekem is ez volt untam es kicsit rosszul is ereztem magam amiert nekem nagyobb volt mint az aktivnak
2016. febr. 11. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Értem. Akkor csak nekem nem volt szerencsém. EGy vékony, fiatal, uni kéne akkor nekem, akit már dugtak. Ha jól értem.
2016. febr. 11. 09:26
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Én itt gyakron találkoztam egy meleg sráccal ki akartam egyszer próbálni fiúval csak nőkkel voltam még....

Ő újjazta magát párszor elötte mert szűz volt. Nagy rá volt álva a témára igazából az egész úgy történt hogy se puszi se tapi óvszer fel egy fél tubus sikósítő a péniszemre és lassan kb 15 percen keresztül hatoltam belé. Szerintem kb ugyan annyi idő volt a iszonyat lassú mozgás (kb csak azért hogy le ne feküdjön a hímvesszőm) majd utána megkért hogy csináljam. Onnantól kezdve a srác 4-5 perc alattt elment elöször majd kb ugyan ennyi idő mulva mégegyszer de akkor annyira rámnyomta magát hogy én is elsültem. Nem vagyok meleg de esköszöm nagyon élveztem.

Ő azt mondta valószínüleg azért tudot 2x elvélvezni mert a farkam lefelé görbül állva és olyan a farkam mint egy porszatatvibrátor....

2016. febr. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!