Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerintetek is jobb ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek is jobb ha a képeim eleve passzív srác csinálja?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam, hogy ha már ismerkedek, akkor olyan képeket csináltatnék, amit egy passzív srác csinál. Márha találok ilyet. MErt ami szerinted jó kép rólam, szerintem más passzívnak is tetszik. Persze nem ennyire lesarkítva értem, de észrevettem, hogy más számít egy passzív és egy aktív srácnak is jónak. Ezért gondoltam erre. Persze előbb fotós kéne majd.

2016. febr. 11. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen mindegy hogy ki csinálja a képeket. Az a lényeg hogy mindegyiken jól és szexin nézzél ki.
2016. febr. 11. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%
hogy lecsúszott ez a homo topik mostanában...
2016. febr. 11. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az utolsó kommentet nem értem. Szerintem van ráció benne. Én mikor csajoztam mindig a barátnők véleménye alapján tettem fel képet. Mert pasiként mást tartottam fontosnak, mint a nők. És igazuk volt.
2016. febr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sajna senkit nem találtam még aki fotózna
2016. márc. 25. 17:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!