Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért érzem magam öregnek 27...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam öregnek 27 évesen a társkeresőkön?

Figyelt kérdés
Mindenki fiatalabbnak tűnik, stb. Úgy nézem, hogy mindenki 25 év alatt keres. Én is :D Nektek is van ilyen érzésetek?

2016. febr. 11. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem nincs, mert nem használok ilyen felületet, de a válasz egyszerű; lusták az emberek, már az ennyire fiatalok is, ki vannak élve és itt akarnak örökre szóló párt találni.
2016. febr. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
én 35 évesen érzem magam öregnek, de jó lenne még 27 évesnek lenni.
2016. febr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem használok társkeresőt,de itt tényleg öregnek érzem magam... Szinten 27
2016. febr. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, ha megmondom a koromat, akkor már nem írnak, pedig még nem is láttak, hogy milyen jóvágású vagyok. :D
2016. febr. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én is így érzem néha :) 26 vagyok, de sokszor néznek 18-nak, szóval nem látszik rajtam, de tényleg sokaknál 25 a határ sajnos.
2016. febr. 11. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én 25 vagyok és szívesen ismerkednék egy 27 éves sráccal :)
2016. febr. 12. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én 32 vagyok, és ebben a korban már végképp feladhatom - legalábbis az onlájn felületeken ezt tapasztalom.
2016. febr. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!