Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Nektek is hiányzik a szikra a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is hiányzik a szikra a szexhez?

Figyelt kérdés
Tehát akkor tudom élvezni igazán a szexet, ha azt érzem a másik kíván és nagyon nagyon akar. Akkor nem, ha ezt nem érzem:(

2016. febr. 11. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Habàr én hetero nő vagyok...

De ez mindenkinél ìgy van.

Az igazàn jò szexhez ezek is kellenek!

2016. febr. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Most nem arra gondolok, hogy tetszik a másik, mert az alap.
2016. febr. 11. 21:57
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Istenem, hova tévedtem?

Kedves kérdező! világ legtermészetesebb dolga, amit érzel. Csak azt nem értem, hol a búbánatos istenben voltál, amikor az osztályfőnöki órán erről hablatyoltak? A hátsó padban vihorásztál a barátnőddel? Kár.

2016. febr. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
nekem a szikra megvolna,csak csaj kellene hozzá!!!!!!
2016. febr. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
87%

Miquel szerintem a kioktató stílusoddal remek tanár válna belőled. Az ilyen stílus miatt nem tanulnak sokan. Van aki idővel jön rá az ilyen dolgokra. Ezért bántani őt szerintem nem a legintelligensebb dolog.


Kedves kérdező! Amúgy valóban nem vagy egyedül. Addig jó, míg ez hiányzik;)

2016. febr. 11. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

A pasik képesek arra, hogy csak szex legyen az egész, azt hallottam, de valahogy nem tudom elképzelni mi lehet abban a jó, az egyenlő egy maszturbálással... :D


Persze, bejön a másik, és nagyon kívánod, de ha nem érzed ugyanezt, akkor az már nem jó... Akkor jó ha szinte felfaljátok egymást! Bár én nagyon szenvedélyes vagyok. Meg ráadásul lány is. Szóval... Sajnos annyira nem tudtam segíteni... Bocsi. :D Csak egyetérteni.

2016. febr. 12. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
89%

nem. vagy inkább igen nekem megy a lélktelen dugás.

a rendes igazi érzelmes sex ami inkább szertekezés az azért olyannal jó akit szeretek.

2016. febr. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
a kölcsönös szimpatiatol es a kivanattol nekem is többre van szüksegem ahhoz hogy tenyleg elvezzem a sexet, jo erezzem magam, ne legyek zavarban 20/F
2016. márc. 10. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!