Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha nem szeretem magam fiúval...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szeretem magam fiúval látni az azt jelenti, hogy még nem teljesen fogadtam el, hogy meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Tegyük fel fényképen vagy tükörben ha megölelek/megpuszilok valakit az olyan furcsa érzést kelt bennem, taszító. Ez miért lehet? Mondjuk sok ilyen kép még nem készült, inkább csak tükörben láttam.

21 éves vagyok egyébként


2016. febr. 13. 16:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
én is így vagyok vele, ha van kedved beszélni róla írj nyugodtan :)
2016. febr. 13. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Lehetséges.

Saját magaddal ezen kívül hogy állsz? Mármint ezt leszámítva mennyire fogadod el magad? Ha csak szimplán belenézel a tükörbe, mit látsz?

Hasonlót én is szoktam érezni, ha elképzelem, hogy hogyan néznék ki egy másik fiúval együtt, de a furcsa érzés inkább saját magam felé irányul.

Vagy pl.: nyilván nem szoktam feltűnően bámulni az embereket, de néha az is furcsa, ha egy srác egyáltalán észrevesz, vagy épp egyszerre nézünk rá egymásra. Folyton arra gondolok: "Vajon milyennek lát? Észreveszi vajon, hogy tetszik nekem?"

Olyan merev lesz az arcom... defenzív. Mintha szégyellném magam, és arra gondolok, hogy nyilván úgysem tudna rám úgy tekinteni. Vagy valami ilyesmi.


Az én elfogadásom egyelőre inkább "beletörődés". Tudom magamról, és tudom, hogy úgysem tudok rajta változtatni, de azért nem érzem, hogy teljes mértékben megbékéltem vele.

Sokkal nehezebb így élni, és tervezni az életet.


Egyébként a sztoridból jól vettem ki, hogy van barátod? Ha igen, szerintem próbálj meg rá koncentrálni, és átadni magad az érzéseidnek felé, és elfelejteni azt, hogy hogy néztek ki együtt... stb.

Nyilván van az emberekben, még a melegekben is valahol egy érzés, hogy "nem ez a normális", ami szerintem természetes.

Remélem sikerül jobban elfogadnod magad. :)

2016. febr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!