Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Van olyan eset, hogy melegből...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan eset, hogy melegből bi, esetleg hetero lesz? Van aki sosem szexelt nővel, de később kipróbálta, és rájött, hogy élvezi?

Figyelt kérdés
2016. febr. 16. 18:10
 1/5 anonim ***** válasza:
20%
én csak olyan srácot ismerek, aki bi volt, de már hetero...
2016. febr. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%

#1

1. aranyszabáj: Bi ból és melegból nem lesz hetero!!!

Heteroból sem lesz bi meleg!!!!!

2016. febr. 16. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
35%
Ezzel az "alapszabállyal" én is tisztában vagyok, de gondoltam nem fejtem ki a nézetemet :D A srác váltig állítja, hogy ő már hetero én nem hiszem el, de nem idegesítem ezzel a továbbiakban, ő tudja végülis, hogy most csajokat akar vagy pasikat :P
2016. febr. 17. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
[link] Válasz a kérdésre
2016. febr. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Utolsó, szerintem aki válltig állítja magáról, hogy hetero, annak ha megmutatok egy ilyen Kinsey-s hülyeséget nem fog megváltozni a véleménye.


Amúgy is hülyeségnek tartom ezt a skálát. Aki nem az 1 és 6-os értéken helyezkedik el az biszex. És nem befolyásoló tényező, hogy hány százalékban vonzódik a saját, és hány százalékban a másik neméhez

2016. febr. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!