Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Első alkalom? Fiúk, nektek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első alkalom? Fiúk, nektek hogy volt az első alkalom az ágyban? Csak petting volt vagy tényleges aktus is?

Figyelt kérdés
2016. febr. 19. 16:07
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Volt aktus is.
2016. febr. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Fáj az első alkalommal?
2016. febr. 19. 16:19
 3/10 anonim ***** válasza:
94%
Hát, kell hozzá némi IQ és nem fog fájni.
2016. febr. 19. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elősz petting utánna nagy aktus és nem fáj ha ügyes a parnered vagy síkosító vagy tágítás
2016. febr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Orvosi vizsgálat előtte vagy utána ajánlott?
2016. febr. 19. 16:30
 6/10 anonim ***** válasza:
Előtte érdemesebb, persze mindkettőtök részéről.
2016. febr. 19. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"Remélem nem haragszol, hogy írok. Urológiai vizsgálat kellene vagy más orvos?"

Nem haragszom, csak nincs értelme, mert ha mások netalántán rákeresnek erre a témára és belefutnak ebbe a kérdésbe, nem fogják megtalálni rá a választ.


Amiket én vizsgáltatnék ki:

1) Nincs-e aranyerem (lehet, te még nem vetted észre, de ha a párod megdug, iszonyú fájdalmat okozhat; az urológia feladata)

2) Ha már az urológián vagyok, megnézetném a prosztatámat is

3) Nincs-e nemi úton terjedő betegségem (ezt általában a nemibeteg-gondozón csinálják meg, ha jól tudom)


22/F

2016. febr. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Értem, köszi! Amúgy is el akarunk menni dokihoz, márcsak azért is, mert neki egy egész picivel szűkebb a fitymája, mint kellene...és én szeretném, ha megnézetné magát.
2016. febr. 19. 16:56
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek vagytok? Amúgy nekem még sajna nem volt, de örülnék, ha egy ilyen sráccal lenne dolgom, aki ennyire odafigyel a dolgokra. Mármint, hogy pl az egészségre.
2016. febr. 19. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nekem is szimpatikus, hogy elmentek orvoshoz előtte, meg odafigyeltek az ilyen dolgokra. :)
2016. febr. 20. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!