Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mikre érdemes figyelni ismerke...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikre érdemes figyelni ismerkedésnél? Milyen rossz tapasztalatotok volt esetleg?

Figyelt kérdés
Innen vagy honnan ismertétek? Mi volt a baj?
2016. febr. 24. 18:57
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Sok a kamu képes. Itt is. Sajnos. Innen még egy srác van aki azért zavart csak mert nagyon kezdő pedig már vagy 22 éves.
2016. febr. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ma megvolt beszélve a tali és nem jött el.
2016. febr. 24. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát hogy őszinte legyek én halottam egy hiedelmet mi szerint elemnenk ők a randira csak vagy nem mernek odamenni hozzád vagy nem azt látják amire számítottak és szépen szó nélkül elosonnak.
2016. febr. 24. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Mindenre! Erdemes kiszurni mi az amit mindig maskepp mond el, agressziv-e, stilus, kifejezesmod, sertodos-e, stb. Minden, ami teged erdekel\zavar.


Ha konkretan parkeresesi cellal ismerkedsz, akkor mar az elejen kerj kepet es kerd meg hogy camon keresztul mutassa meg magat. Volt nekem is hogy tok szimpi srac volt, mwr-mar odaig voltam erte, es csak kesobb mutatott kepet. Es sajnos nem jott be. De mondtam hogy nagyon kedvelem es lehetunk baratok. Utana hatalmas hisztizes volt...

Ha bejottok egymasnak, akkor erdemes minel elobb talalkozni. Lehet, hogy kep alapjan bejon, viszont eloben nem, vagy a viselkedese nem vallalhato. (Nekem ilyen ismerkedesem is volt).

En szemelyit v fenykepes igazolvanyt is kerni szoktam szemelyes talalkozokor. Ezt elore kozlom, volt aki ezt tudva el sem jott.

Ha mar talalkoztatok es van fb profilja, erdemes ott is nezelodni.

Dolgozik-e, egydul el vagy szulokkel, bi vagy meleg, ha bi akkor meg tud-e maradni fiu mellett vagy csajozni is akar stb. stb. Minden olyat szurni kell ami problema lehet.

Kapcsolatban van-e a volt parjaival, ha igen miert, ha nem miert miert mentek szet stb.

2016. febr. 25. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!