Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Miért van, hogy manapság...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy manapság szinte már nem homoszexuálisnak, hanem heteroszexuálisnak lenni ciki? Vagy legalábbis, azért mindenki támad, ha olyat merek mondani, hogy én ezzel nem értek egyet.

Figyelt kérdés

Nézek pár sorozatot és videókat is csinálok, így tudom, hogy a "fandom-okban" egyre nagyobb trend két azonos neműt "ship"-elni. Ha nekem ez nem tetszik, és az, hogy szinte minden sorozatba be is hoznak egy meleg szálat, zavar, de tényleg zavar, pedig amúgy szeretem a sorozatot, akkor mindenki egyből ellenséges lesz és hülyeségeket kezd dumálni az elfogadásról.

Először is leszögezném, hogy én, soha nem bántottam senkit és soha nem is fogok, azért, mert más a szexualitása. SOHA.

Nem ítélem el, azt, aki homoszexuális, de nem értek egyet, azzal, amit tesz. Ez épp olyan, hogyha mondjuk van egy ismerősöm, aki rendszeresen hazudik, én nem ítélhetem el, nincs jogom hozzá, mert mind követünk el hibákat. És ne, ne mondjátok, hogy ez nem hiba és el kell fogadni, mert igenis az. Nem ítélkezek, van is egy lány ismerősöm, aki azt mondta, szerelmes a legjobb barátnőjébe, és én nem, nem vagyok homofób, hiába neveztek már többen annak, ugyanis eszembe se jutott megszakítani vele a kapcsolatot, vagy hasonló, sőt meg is hallgattam a vele kapcsolatos problémáit. Biztattam mármint nem abban, hogy kezdjen kapcsolatot a barátnőjével (ez nem is lehetséges mondjuk, mert a másik lány hetero és van barátja, plusz nem laknak túl közel egymáshoz) mindenesetre ebben nem is biztatnám, ellenben próbáltam megérteni az érzéseit és vigasztaltam.

Szóval nem vagyok rosszindulatú velük szemben, de be kell vallanom, őszinte leszek, még ha ez nyers is, de szerintem két azonos neműt együtt látni csókolózni, visszataszító, undorító és természetellenes.

Ettől függetlenül, akkor se bántanám, azt, akinek ilyen problémája van, mert ez egy probléma.

Betegség, ha tetszik, ha nem.

Hogy gyógyítható-e vagy sem, arról nem tudok biztosat. Ha genetikai, akkor nyilván nem, ám ha pszichésen alakult ki, akkor valószínűleg igen.

Sajnálom, ha valakinek ilyen hajlamai alakultak ki, és ezért le kell mondania a szerelemről és a családról, de ezt kéne tennie, ez lenne a helyes. Tudom, hogy nehéz. De azt is hozzá kell tennem, hogy én vallásos vagyok, és elsősorban ezért ellenzem ezt. Meg amúgy is... ezt érezni lehet, hogy nem természetes.

Egyesek szerint, természetes, mert az állatok közt is van. De ettől még nem lesz az, hacsak nem állítanák azt, hogy a vérfertőzés is természetes, ugyanis az állatok közt, az is gyakori, akárcsak az erőszak. De ettől még egyik se válik természetessé.

Ha már a vérfertőzés szóba jött, akik annyira védik a homoszexuálisok jogait, mert hogy szeretik egymást, és mindenféle szeretet jó, hogy nekik miért ne lenne épp annyi joguk társat találni, mint másnak, akkor feltehetném a kérdést, hogy aki a testvérébe/apjába/fiába, stb szerelmes, neki nincs meg ugyanez a joga? Lehet, hogy ő úgy érzi, neki ő az igazi. Akkor ennyi erővel ez nem ugyanaz?

Ennek ellenére köztudott, hogy a vérfertőzésnek súlyos következményei vannak, lelki beteg, netán őrült gyerek, ez mutatja, hogy ez nem természetes. A melegek esetében, pedig többek közt az, hogy ők nem is képesek a szexre, ahogy egy kulcslyuk is csak egy kulcslyukkal együtt tudja kinyitni az ajtót. Két kulcs, vagy két kulcslyuk nem segít semmit, nem tudsz bemenni az ajtón. Tehát nem hasznos, nem összeillő, nem jó.

És gyűlölöm, ha a normális embereket, akik normálisan gondolkoznak a témáról, homofóbnak nevezik. Mintha azzal lenne valami baj, aki szerint a nem természetes az nem természetes. Aki épeszűen gondolkozik.

Mellesleg meleg férfiak körében például sokkal gyakoribb az AIDS. És én nem hiszem, hogy csak a szexuális vágyuk miatt, kockáztatniuk kéne egy ilyen halálos és szörnyű betegséget.

És ez a betegség is mutatja, hogy ez nem természetes.

Nem véletlenül teremtett Isten férfit és nőt. Nem két Ádámot. De oké, aki nem akarja a vallást bele keverni, annak is mondtam elég indokot, miért rossz ez.

De amit igazán nem tudok felfogni, hogy heteroszexuális emberek, hogy "ship"-elhetnek két azonos neműt, hogy tarthatják ezt cukinak, édesnek, szépnek, meghatónak, aranyosnak, stb...

Meg ami kiborít, hogy itt mindenki az egyenlőséggel jön, a megértéssel, hogy így meg úgy el kell fogadni egymást, ennek ellenére, a csúnyább, kevésbé szép, vagy szépséghibás emberekkel mégsem olyan megértő meg elnéző senki, legalábbis nem sokan.

Engem se nagyon védtek meg az iskolában, amikor általánosban és középsuliban is kiközösítettek, mert félénk voltam, rosszul öltöztem, pattanásos voltam, stb. Érdekes módon, úgy tűnik, mégse jutnak mindenkinek egyenlő jogok.


2016. febr. 25. 21:49
1 2 3 4
 31/31 anonim ***** válasza:
100%

Döntéssel lehet egyetérteni vagy nem érteni vele egyet.


Biológiai ösztönökkel viszont nem.

Ha valaki a saját neméhez vonzódik,neki úgy jó,tehát nem neked vagy másoknak kell vele egyetérteni.

Nem azért szexelünk valakivel,hogy mások egyetértsenek vele,hanem mert nekünk jó.

2017. febr. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!