Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegként miért izgat az hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegként miért izgat az hogy egy nő végig nézze ahogy a egy férfival szexelek?

Figyelt kérdés
2016. febr. 27. 18:05
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
Valószínűleg valami féle mentális zavarban szenvedsz.
2016. febr. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy nem vagy teljesen meleg, hanem kicsit biszex
2016. febr. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez érdekes kérdés. Én heteró vagyok, de azt hiszem vmi fura van bennem. Engem néha az izgat, hogy egy srác elégítsen ki, de mindig úgy képzelem, hogy nincs választásom és hagynom kell. Tehát alapba nem szeretném soha ha egy fiú csinálná, de azt átélném, hogy nincs választásom. Pl: mert vmi kényszerít erre. De ez annyira elvont, hogy tuti nem tud teljesülni
2016. febr. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom,de sok nőt izgat hogy végig nézze ahogy 2 pasi szexel egymással.:D Szóval te csak lehetőséget akarsz adni ezeknek a nőknek hogy kielégítsék a vágyaikat. :D
2016. márc. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
100%
Én végignézném. Úgysem láttam meg yaoit élőben.
2016. márc. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
dugtam már srácot a csaja előtt izgalmas volt
2016. júl. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!