Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerelmes vagyok egy fiúba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiúba azonban amikor reggel felkelek és rágondolok az egészre hányok egyet szó szerint. Soha nem lehetünk együtt. Gondolkodom rajta h megölöm magam. Elegem van. Mit tegyek? 24f

Figyelt kérdés
reggel rosszullét környékez a gondolattól is hogy egy másik fiúval lennék. utána amikor felébredek már megint vágyom rá. nagyon kötődöm hozzá, de aztén kezdődik előről. nem bírom ezt tovább. elegem van. meguntam. gondolkodom rajta hogy megölöm magam. mársok nekem ez. ráadásul a fiú is szeretne engem. de ez így nem fog menni. óránként változik mit érzek.... 24f
2016. febr. 16. 21:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
az érzelmi hullámvasútról való lejutás első lépése hogy elfogadod magad.
2016. febr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Probald ki elotte szerintem mielott barmi ilyesmire keszulnel,es csak lassan ismerjetek meg egymast nem kell egybol neki ugrani az egesznek
2016. febr. 16. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
az a helyzet hogy szerintem nem vagyok meleg. bejön egy nő is azért.
2016. febr. 16. 21:57
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Örülj hogy van egyáltalán valaki, én még mindig ott tartok, hogy egy árva meleg srácot nem ismerek.
2016. febr. 16. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha óránkent változik az érzésed, az azt jelenti, hogy nem fogadod el a másságot, de mégis titokban vágysz rá. Ez nem azt jelenti hogy meleg lennél, inkább csak kiváncsi. Ne küzdj az érzelmeid ellen hanem engedd el magad és sodródj az árral. Ha szeretnéd és kívánod, akkor ne hagyd ki a lehetőséget. Ha szereted, sokkal egyszerűbb lesz elfogadni az érzéseidet.
2016. febr. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Keresd meg azt a nőt, amelyik bejön, ne legyél önmagad ellensége. Bárki bármit is állít a homoszexuálisok a társadalom számkivetettjei. Akiket a munkatársak kibeszélnek, akikről már mindenki tudja, de senki nem mond semmit...
2016. febr. 17. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem inább feküdj le vele aztán jobb lesz, hidd el, letisztázodni fog aze erzelmeid
2016. febr. 18. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

előttem lévő kettő!

ti olyan hülyék vagytok -.-

2016. febr. 19. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!