Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy lehet, hogy szexuálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet, hogy szexuálisan szinte csak a fiúkhoz vonzódom, érzelmileg pedig szinte csak lányokhoz és lányok tetszenek?

Figyelt kérdés
Nagy ritkán lányokra is feláll de sokkal inkább fiúkra. Érzelmileg szinte csak a lányok. Ettől még meleg vagyok nem?

2016. febr. 29. 12:50
1 2
 1/19 kiskivancsi79 ***** válasza:
86%

Szerintem nem.

Inkabb bi vagy ahogy en is.

En csak szexet tudok elkepzelni sraccal de a csokolozas, erzelmes szexet es egyuttletett csak is lannyal mivel ok tetszenek.

A fiukkal a szex meg kicsit massabb de izgisebb ;)

2016. febr. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Ismerős. Nekem is csak szexre kellenek srácok :( Talán azért is mert egyszerűbb találni szexre srácot, mint csajt
2016. febr. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

Pontosan ez a szitu velem is, egy jó szexbarátság aranyat ér :) Viszont érzelmileg csakis a lányok jöhetnek szóba...nehéz ügy!

20f

2016. febr. 29. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:

Ugyan igy vagyok én is.

15/f

2016. febr. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Sokan így kezdik, aztán beadják a derekukat, amikor megtudják, hogy milyen egy fiút szeretni. Nagyon jó!

Én is így kezdtem, de egy fiú mellett találtam meg a boldogságot, holott én is úgy gondoltam régen, hogy csak lánnyal tudtam elképzelni egy kapcsolatot. na meg engem is sokkal jobban vonzanak a srácok szexuálisan.

2016. febr. 29. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Egyébként igen, meleg vagy, ha csak a fiúkra izgulsz szexuálisan. Az érzelem nem szexualitás kérdése, hogy kibe vagy szerelmes.:)
2016. febr. 29. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Ha pontosak akarunk lenni, akkor heteroromantikus homoszexuális vagy. Ha meg nem akarunk tévedni, akkor te te vagy. Nem kell magad felcímkézni.
2016. febr. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%

Én akkor éreztem így, akkor még problémám volt önmagam elfogadásával. Azt akartam, hogy a lányokhoz vonzódjak és mivel a fizikai vonzalmat nem tudtam előidézni, bebeszéltem magamnak, hogy érzelmileg hozzájuk vonzódom és csak egy lány mellett tudnám elképzelni magam.


20/F

2016. márc. 1. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Én teljesen tudom mi vagyok, mégis ugyanilyen helyzetben vagyok mint a kérdező. Testileg fiúk, érzelmileg lányok. Bár nekem ez a szerelem téma alapból nem játszik, én így érzem jól magam. De tudom, hogy egy lányt tudnék szeretni, de egy fiút nem. A csókolózás sem izgat egy fiúval, lánnyal viszont szeretek smárolni. Bonyolultabb dolog ez annál, minthogy most te ilyen olyan meleg vagy.
2016. márc. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
91%
Na de utolsó, ha valaki testileg csak a fiúkhoz vonzódik, akkor meleg. Max biromantikus vagy heteroromantikus meleg. Valószínűleg te is meleg vagy. Érzelmileg attól vonzódhat egy csajhoz és lehet belé szerelmes. Csak nem tudom elképzelni meddig működhet egy ilyen kapcsolat. Ez kitolás a részedről szegény lány felé, ha nem is igazán vonzz szexuálisan mégis vele vagy.
2016. márc. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!