Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Homoszexuális urológus?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Homoszexuális urológus?

Figyelt kérdés
Szerintetek van olyan urológus, aki kimondottan azért tanulta ezt a tudományt, hogy aztán a pályája folyamán közelebb kerüljön a pacienseihez ?

2016. márc. 8. 16:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
85%
Nem valószínű, az urológust felkeresők egy jelentős része idős vagy lelakott férfi, a maradék sem biztos, hogy az urológus esete.
2016. márc. 8. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
52%
Te annyira beteg vagy baratom, hogy felelmetes. Gondolod, hogy szexualisan izgato egy csomo beteg, kokadt farok, gyulladt prosztata, fertozott hugycso, stb? Az urologusokat kimondottan nem szoktak egeszseges, tettrekesz ferfiak felkresni.
2016. márc. 8. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%
Ez a kérdés remélem, hogy csak trollkodás. Ennyi erővel a hetero férfi nőgyógyász azért választotta azt a pályát orvosi után, hogy csajozzon, d.gja a betegeit? Vagy a hetero nő urológus is csak pasizni akar? Nyilván van ilyenre is példa, de a döntő többség normális, és nem így gondolkodik.
2016. márc. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan van homoszexuális urológus orvos. Szerintem nem feltétlenül az élvezet számára, hogy sok idős és néhány fiatal páciens nemiszeevét vizsgálja vagy végbelében matat. Hanem egyszerűen ez érdekli, a férfi nemiszerv különböző betegségei és a gyógyítás. Az extra, ha egy szexi páciens kerül a vizsgáló asztalra vagy négykézláb...
2016. márc. 8. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
A legutólsó beírást tudom csak értékelni. Urológushoz nemcsak öreg löttyedt férfiak járnak. Fiatalembereknek is lehetnek problémái - akár a prosztatájával, akár a vizelésével, vagy a potenciájával.
2016. márc. 9. 12:31
 6/11 A kérdező kommentje:
Egyébként onnan jutott ez a kérdés az eszembe, hogy nekem egy idös férfi mesélt arról, hogy a háború után kimondottan azért ment katonának, mert ott kereste a férfiak közelségét. A homoszexualítás sokáig tiltott és büntetendö volt ! A papok sem angyalok..... tehát urológus is választhatja célirányzottan ezt a pályát....
2016. márc. 9. 12:34
 7/11 anonim válasza:
100%
3-as válaszoló vagyok, és nem igazán értem, hogy mi a gondod a válaszommal. Írtam, hogy nyilván van ilyen is. De ennyi erővel hetero nő urológus is mehet csak azért urológusnak, mert "fehérmájú". Nem gondolod? De valamit tisztázzunk. Nem nézek le senkit, de vessük akkor a két szakmát. A katonák kapnak egy-két éves vagy pár hónapos kiképzést, és ugyan még csak a hierarchia legaláján, de katonák között vannak. "Urológussá válni" elég hosszú és nehéz út... 6 éves egyetem (és az orvosi a legnehezebb szakok között van, ezt kiemelném). Utána még legalább 5 év, mire megszerzi az urológus szakvizsgát, de ebben nem vagyok biztos, ha feltétel az általános sebész vizsga is, akkor még több. Ergo ahhoz, hogy valaki urológus legyen, minimum 11 év kell, de inkább több, és ekkor még csak kezdő orvos, alig vizsgálhat beteget önállóan. A lényeg: Ahhoz, hogy valakinek önálló urológiai szakrendelés legyen évtizedek kemény munkája kell. Alig hinném, hogy ezt bárki bevállalná csak azért, hogy melegként közelebb kerüljön a férfiakhoz...
2016. márc. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
94%

Első válaszadó vagyok, a kérdést jelentettem.

Milyen alapon pontozod le a válaszom?


"Szerintetek..."


Így kezdődött a kérdésed. Ezek szerint véleményekre vagy kíváncsi. Következtetésképpen bárki, aki azt leírja, hasznos választ ad.


Mindemellett a szövegértéssel is gondjaid vannak, ami arra vezethető vissza, hogy nem olvastál sosem eleget. Bizony, az urológust felkereső férfiak JELENTŐS RÉSZE (azaz: nem az egésze) nem egy adonisz. Persze bárkinek, jóképű fiataloknak is lehetnek problémái, de ők mindig a kisebbséget fogják alkotni.

2016. márc. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztosan van meleg urológus is, akinek otthon felesége van, s szó szerint élvezi a munkáját. Fiatal fiúkák is megfordulnak a keze alatt. Eléggé kiszolgáltatott úgy általánosságban véve a páciens az orvosnak. Nyilván le kell vetkőzni és átadni az irányítást az ember teste felett. Szabadon tapogathat, nyúlkálhat, szúrhat, vághat. Ez is ad egy fűszert mondjuk a meleg orvos mindennapjaiba. Ettől nem tartok senkit sem aberráltnak és lehet nagyszerű szakember is. Nincs ezzel semmi baj!
2016. márc. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugyanaz, mint a heteroszexuális nőgyógyász. :)
2016. márc. 10. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!