Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Egy meleg fiú és egy hetero...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy meleg fiú és egy hetero lány között van jelentősége a meztelenségnek? Mi van ha látják egymást pucéran?

Figyelt kérdés

nem írok nagyregényt annyi hogy van egy régi ált iskolai osztálytársam akivel most már 20 évesként is nagyon jóban vagyunk. Ő a fiú meleg én a lány hetero.

Nem barátnak tekintem őt hanem barátnőnek. Voltunk már együtt nyaralni laktunk egy szállodai szobában egymás mellett aludtunk és csomószor láttam már őt öltözés közben tök pucéran is. Ő is látott engem.

Vajon ilyen szituban jelent bármit a meztelenség? Őt egy meztelen lány teste marhára nem érdekli, engem egy meztelen fiú érdekelne de ezer éve ismerem és egyszerűen nem úgy nézek rá mint egy fiúra. Hiába himbilimbizik a lába között a cerka akkor se. Nem szoktam vele képzeletben szexelni semmi. Zuhanyoztunk is már együtt.


A barátnőm szerint (aki egy igazi lány) az egész szitu halál gáz. Fiú és lány egymás előtt pucérkodik és hogy ennek ne legyen semmi érzéki töltete ezt ő nem is hiszi el.

Pedig nincs én mondom.

Ti elhiszitek így ismeretlenül?

Hogy ott zuhanyzik előttem egy alapvetően tök jó testű helyes pasi engem meg nem érdekel?

mert az hogy őt az én látványom nem érdekli az vitán felül áll.


2016. márc. 11. 13:04
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
én azért meg meg lesem meleg haverjaimat:D ha már hetero vagyok és szépet látok:D őket nem hiszem hogy érdekli, mintha egy barátnőm előtt öltöznék át.
2016. márc. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Én abszolút el tudom képzelni. Létezik tényleg olyan, hogy a barátság olyan mély, hogy emiatt tényleg nem tudsz úgy fiúként tekinteni rá. Ez tök jó dolog, szerintem ez az igazi barátság :)
2016. márc. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Nudista strandra is járnak emberek, az se fullad orgiába. A meztelenség önmagában nem szexuális, mi tesszük azzá azzal, hogy rejtegetjük, és csak szexuális szituációban mutatjuk meg a testünket másoknak. De ez csak társadalmi beidegződés, rajtatok múlik, Ti hogy élitek meg.
2016. márc. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mivel évek óta csináljátok ezt,tényként ki lehet jelenteni,hogy nálatok ez így van,de a barátnőd gondolom vonzó pasinak találja a meleg barátodat,így az ő puncija hasonló helyzetben benedvesedne tőle és egyszerűen nem érti meg,hogy a tiéd miért nem.:)
2016. márc. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy nincs?! Van , ott vagytok ti. Nem gerjedtek egymásra , szóval mi lenne ebben lehetetlen?:D
2016. márc. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Persze ez teljesen elképzelhető, hogy neked ő nem jelent semmit úgy, és emiatt egyáltalán nincs jelentősége a meztelenségének. Egyedül abba gondolj bele, hogy fordított esetben, ha neked lenne mondjuk egy párod, akinek lenne egy leszbikus nagyon jó barátnője, téged zavarna-e, ha egymás előtt meztelenkednek? Ha nem, akkor nincs semmi gond, remélhetőleg olyan partnert találsz majd magadnak, akit ez szintén nem zavar, viszont ha neked ezt nehéz lenne elfogadni fordított helyzetben, akkor gondold át a dolgot :)
2016. márc. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Egyikünknek sincs kapcsolata.

És hogy még bonyolítsam a dolgot egyszer (egyszer!) az is előfordult hogy megráncigáltam a micsodáját fölállt neki el is ment.

És ezt még mindig nem tartom ezen esetben hetero pettingnek.

2016. márc. 11. 14:27
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
De te mit éreztél közben,ettől sem izgultál fel?
2016. márc. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, mégis hogy a francba jött, hogy kiverd neki??? :D
2016. márc. 11. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Na erre a témára én is kíváncsi vagyok.
2016. márc. 11. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!