Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Beleszerettem osztálytársamba,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem osztálytársamba, de ő nem érez irántam semmit, maximum megvetést. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Még félév végén bevallottam neki ,hogy hogyan érzek. De ő mindenkinek elmondta az osztályban. Teljesen összetört. Számítottam rá ,hogy nemet fog mondani ,de azt ,hogy mindenkinek elmondja nem gondoltam volna. Azóta próbálok nem beszélni vele. De amikor igen akkor is csak kölcsönösen bunkózunk általában egymással. Közben haragszom rá és megakarom büntetni ,bosszút akarok állni ,de mégsem megy. Csak irigykedek azokra ,akikkel normálisan szóba áll és ,hogy eleve egyáltalán vele szóba állnak. Mit tehetnék ,hogy a legjobban jöjjek ki ebből a helyzetből?

2016. márc. 17. 19:53
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Hány évesek vagytok? Miotta vagytok rosszba? Próbáltad már elfelejteni?
2016. márc. 17. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tizenhat. Már úgy egy éve. Igen ,de aztán mindig újra látom.
2016. márc. 17. 20:17
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
Én mondjuk heteró vagyok, de 16 évesen én is vallottam úgy és olyan csajnak szerelmet, ahogyan és akinek nem kellett volna. Legközelebb azért te is legyél picit óvatosabb meg megfontoltabb. Pláne melegként gondold át többször, hogy hogyan és melyik fiúnak árulod el. ;)
2016. márc. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%

Nem egyszerű szitu.

Először is minden elismerésem. Bátor dolog volt őszintének lenned. Egy vallomás soha sem könnyű.

Azzal, hogy elmondta mindenkinek rákényszerített, hogy felvállald az érzéseid, egy vesztes szituációban. Ami már eleve fájdalmat okozott azzal, hogy elutasítottak.

Azért ezt helyén kezelni nem egyszerű még felnőtteknek sem.

Felvállalni magadat egy ilyen helyzetben, hmmm. Nem könnyű, de ez mutatja meg mennyire vagy erős.


Úgy érzed elárult téged azzal, hogy elmondta.


Te elmondtad volna ha kérdeznek?

2016. márc. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Mármint ,hogy az ő helyében?
2016. márc. 17. 21:07
 6/7 anonim ***** válasza:
87%

"Mindenkinek elmondta" pfff te szegény

Az egy bunkó paraszt

Ne csinálj semmit. Majd elégtételt kapsz, figyeld csak meg.

Egyébként meg nézd levegőnek. Mintha nem is létezne.

2016. ápr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
85%

Szerezz magadnak valakit aki hasonló érzéseket kelt benned, a többiekkel meg ne foglalkozz :)


Rajta meg próbálj túllépni, mert csak magadat ostorozod és nagyon hamar depressziós leszel, ha már nem vagy az most is.

Pár meleg átment ugyan ezen, én is. Szal kitartás :)

2016. ápr. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!