Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ha 10 évesen voltam szerelmes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha 10 évesen voltam szerelmes (talán) fiú osztálytársamba, de azóta semmi ilyen, akkor mi vagyok?

Figyelt kérdés

Szóval még emlékszem nagyon régen általánosban volt egy fiú osztálytársam, akiről azt gondoltam milyen szép arca van és milyen szép is ő. Ez vagy 1 évig tartott. Jó haverom volt amúgy.


Nem rég találkoztam vele, mert megkerestem a néhány legjobb ált. iskolai barátom egyesével, hogy tarthatnánk-e osztálytalálkozót. Már semmit nem éreztem nyilván iránta és meg sem fordult ilyen a fejemben, hogy tetszene, jól nézne ki, stb. A találkozó alatt is söröztünk, dumáltunk egy kellemes pár órát aztán elköszöntünk.


De akkor mi ez az emlék a fejemben, hogy talán 10 évesen szerelmes voltam belé, vagy legalábbis nagyon tetszett? Amúgy totál heterónak tartom magam az alapján, hogy kizárólag a nők tetszenek, a nőket nézem meg, nőkbe vagyok szerelmes, nőkkel tudok kapcsolatot elképzelni, nőket akarok lefektetni, stb.

22/F


2015. nov. 18. 11:44
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
22 évesen nem szexeltél még?
2015. nov. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
5 nő volt az életemben szexuálisan. 14-gyel csókolóztam az előzőeket is bele értve és 2-be voltam őszintén szerelmes, beleértve a mostani barátnőmet.
2015. nov. 18. 12:33
 3/4 anonim ***** válasza:
miért ragaszkodsz ennyire hogy meg legyen nevezve heteroként? ajánlom figyelmedbe a kinsey skálát.
2015. nov. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
hát ha heterónak tartod magad akkor az vagy.
2015. nov. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!