Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Rejtőzködő melegek! Nektek mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rejtőzködő melegek! Nektek mi a véleményetek azokról, akik nyíltan vállalják "másságukat"?

Figyelt kérdés
Felnéztek rájuk, nem értetek egyet? Bátornak gondoljátok, vagy hivalkodónak?

2016. márc. 19. 01:28
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
82%
Én felnézek rájuk,bátornak tartom őket,tudják,hogy bármikor bánthatják őket,kitagadhatják,megölhetik (van pár ország,ahol halál büntetés jár a melegségért) és mégis felvállalják! Viszont azoktól undorodom akik annyira felvállalják,hogy az utcán mesztelenkednek.....
2016. márc. 19. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
30%

A szexuális irányultság mindenkinek a magánügye.

Ha két ember kézen fogva sétál az utcán ám tegye.

De ha nyilvánosság előtt éli a szexuális életét legyen az hetero vagy meleg azt elítélem. Nem kell egymásra mászni a parkban vagy a strandon. Nem kell undorító ruhákban vonaglani a körúton.

Az a baj a kisebbségekkel, hogy maguknak csinálják a felhajtást. Lehet, hogy senki sem venné észre őket, élhetnének nyugodtan, ha nem kevernék a sz.rt maguk körül.

Utána meg jön a panaszáradat a kirekesztő társadalomról.

2016. márc. 19. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
77%

Én heteró vagyok, szerintem bátor dolog. Aki vállalja, hogy meleg, a mai Magyarországon azonnal gát nélkül ömlik rá a tébolyult gyűlölet.


(És most nem arról beszélek, aki lila tangában riszálja magát a melegfelvonuláson, hanem csak arról, aki elmondja, hogy meleg, vagy egyszerűen csak kézen fogva merészel járni a párjával.)

2016. márc. 19. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
83%

# 2/3 Időpont ma 02:08


Biztosan 1000, 500 és 100 éve is a felvonulások miatt kriminalizálták a homoszexualitást. Ja, mégse.

2016. márc. 19. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
94%

#2 Miért m.i.n.d.i.g. egy meleg témánál jön elő a nyilvános pettingelés? Az egy dolog, hogy a heteroknál is zavar ez a viselkedés, de valamit csak elárul, hogy mindig csak akkor panaszkodtok rá, ha a melegekről van szó.

22 nyomorúságos életévem alatt soha nem láttam még nyilvánosan egymásnak eső meleg párt, heterokat viszont rendszeresen. (Ok, tisztességes leszek, és bevallom, hogy láttam már két hetero lányt részegen smárolni buliban, hogy szórakoztassák a szintén hetero fiúkat) Uram segíts itt a tavasz, innentől nem csak a pályaudvaron, meg a középiskolák és egyetemek előtt hanem a parkokban is egymás ölébe másznak a kisfiúk és kislányok.

A képmutatás legfelső foka a melegeket hivalkodással vádolni, de mégis, a legszebb a dologban az, hogy az ilyenek a saját vállukat veregetik, mert ők nem homofóbok, csak nem szeretik a feltűnősködést. Ők csak jót akarnak a melegeknek...

Ha a melegek olyan kellemetlen érzést váltanak ki belőled, mint mondjuk a börtönből szabadult gyilkosok, akkor legyen gerinced, és vállald fel, (akár önmagad előtt is) és ne takarózz olyan végtelenül idióta kifogásokkal, mint hogy minden rendben lenne, ha a melegek halálos titokként őriznék a szexuális beállítottságukat.


A kérdésre válaszolva pedig: én bátornak tartom azokat a melegeket, akik fel merik vállalni a beállítottságukat, mert sokak már ennyitől is azt érzik, hogy a képükbe van nyomva a melegség. Mondjuk felvállalni annyit tesz, mint nem titkolni, vagy letagadni, szóval nem tudom, hogy ezen mi lehet hivalkodó.

Én bi vagyok, de valszeg soha az életben nem merném bemutatni a családomnak az azonos nemű partnere(i)met. Ők sem tartanak gyűlöletbeszédeket, csak olyanok, mint #2, de ettől függetlenül ugyanúgy szégyellném magam, és félnék attól, hogy elítélnek, mintha máglyára akarnák vetni az összes meleget.

Tipp heteroknak: ha azt akarjátok, hogy a gyereketek, - vagy egyéb hozzátartozótok, tökmindegy- megbízzon bennetek, és ne féljen attól, hogy elveszíthetik a szereteteteket, lehetőleg ne hangoztassátok, hogy meg kéne nyirbálni a melegek nehezen kiharcolt meglévő jogait. Sosem lehet tudni, hogy kinél érzékeny a téma...

2016. márc. 19. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
18%

5:

Pont ez a lényeg. Amit szabad Jupiternek, nem szabad a kis ökörnek. Szerintem nyugodtan ki lehet mondani, hogy a legtöbb embert zavarja két smároló meleg, de nem zavarja közel sem annyira két smároló heteró. (Persze ne aggódj, ők is zavarnak, csak más módon)

Helló! Nehogy már a farok csóválja a kutyát.


Ja igen, és én is 22 éves biszex srác vagyok, mint te is.


Tőlünk nyugatabbra meg sok országban előbb vernek agyon az utcán vagy előbb lehetetlenítenek el téged, rúgnak ki az állásodból, ha megtudják hogy "homofób" vagy, minthogy meleg. Azért ezen is el kellene gondolkodni. Szerintem is rossz ami mondjuk Oroszországban, Afrikában vagy a Közel-Keleten van a melegekkel, de nem kellene átesni a ló túlsó oldalára sem, arra ami Nyugat-Európában vagy az USA-ban van.

2016. márc. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

Persze, hogy felnézek rájuk, hisz én nem vállalom fel.

Szóval bátrak, itt vidéki faluból kiutálnának, csak ha jelét mutatnám.

Ha felvállalnál,abból mi lenne, nem tudom. El kéne költözni...

2016. márc. 19. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
86%

Nálunk nem volt baj belőle a gimiben, én mindig nyíltan felvállaltam.

Ami a nyilvános ölelkezést és smárolást illeti, akiktől felfordul az ember gyomra az mind hetero pár.

Nem értem egy metrón hogy lehet, egymás nyelvét masszírozgatni, és volt egy öreglány aki épp leszállt és szóvá merte tenni hogy 15 perce kifordul a gyomra és erre levénk.zták.

Hát nem mindig a melegekkel van a baj.

100 éve még nem volt melegfelvonulás.

2016. márc. 19. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
85%

"Pont ez a lényeg. Amit szabad Jupiternek, nem szabad a kis ökörnek. Szerintem nyugodtan ki lehet mondani, hogy a legtöbb embert zavarja két smároló meleg, de nem zavarja közel sem annyira két smároló heteró. (Persze ne aggódj, ők is zavarnak, csak más módon)

Helló! Nehogy már a farok csóválja a kutyát.


Ja igen, és én is 22 éves biszex srác vagyok, mint te is. "


Biszexként ugye tudod, hogy magad ellen is beszélsz? Szóval, ha te épp egy fiúval vagy együtt és más ezért elhord mindennek és bántana, akkor még neki adnál igazat. Okos vagy.

Ti biszexek undorítóak vagytok, mikor elhitettek mindent meleg fiúval (más kérdés hogy az se normális melegként aki biszextől bármit is komolyan akar), hogy szeretitek, aztán mikor kiderül, hogy van barátnőtök, akit letagadtok még nektek áll feljebb és csodálkoztok, ha nem kapjátok meg a homoerotikát.

"Amit szabad Jupiternek" olyan dedós mentalitás. Melegeket nyilvánosan nem láttam még nyalakodni, de heterókat és álleszbi csajokat, akik imponálni akartak a fiúknak már láttam.


Ha ha két csaj csókolózik az nem baj, mi? Ugyanúgy két azonos nemű emberről beszélünk. De ha már két pasas csinálja az undorító, ez jellemző a buta, homofób emberekre.

2016. márc. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
én felnézek rájuk, mert nyíltan felvállalják magukat és boldogak. ha többen ezt tennék, nem érné ennyi bántás őket.
2016. márc. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!