Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Rejtőzködő melegek! Nektek mi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rejtőzködő melegek! Nektek mi a véleményetek azokról, akik nyíltan vállalják "másságukat"?

Figyelt kérdés
Felnéztek rájuk, nem értetek egyet? Bátornak gondoljátok, vagy hivalkodónak?

2016. márc. 19. 01:28
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy nyíltan vállalják a másságukat, az kb annyit jelent hogy nem titkolod a munkatársaid, barátaid, szüleid és pl egyetemi évfolyamtársak előtt.

Nem tudom hogy a képbe hogy ki kivel smárol nyilvánosan, de pl nekem akár nő akár férfi többnyire ez nem vonzó.

Én sem szoktam szinte sehol a pasimmal smárolni, mert nem tartozik másokra.

2016. márc. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

#6 "Amit szabad Jupiternek, nem szabad a kis ökörnek"

Pont egy olyan istenről hozol fel egy szólást, akit a történelem "legmelegebb" korszakában imádtak. Oh irónia...

(Csak úgy mellékes, te kb olyan benyomást keltesz bennem, mint az Elfújta a szélből Mammy, a fekete szolga, aki lenézi a fajtáját, és állítja, hogy a négerek csak a fehérek rabszolgáinak jók.)


" Szerintem nyugodtan ki lehet mondani, hogy a legtöbb embert zavarja két smároló meleg, de nem zavarja közel sem annyira két smároló heteró."

Volt idő, amikor az emberek ferde szemmel néztek az olyanokra, akik nem jártak minden vasárnap templomba, volt, hogy kiközösítették az olyan nőket, akik egyedül éltek, nem pedig házasságban a férjurukkal, sőt, volt, hogy az emberek kevésbé vetették meg azt, aki gyilkol a becsületéért, mint aki megtorlatlanul hagy egy sértést.

Arra alapozni, hogy a tömeg mit fogad el, és mit nem, elég szerencsétlen dolog, mert a tömeg általában birka természet; természetesnek veszi, hogy a világ alkalmazkodik hozzá, és elvet minden változást. (Tuti ismered azt a men in black idézetet, miszerint: "Az ember okos, de nagy tömegben buta és hisztérikus állattá válik.")

Az emberek azért nem akarnak melegeket látni, mert nincsenek hozzászokva. Minél inkább hozzászoknak, annál kevésbé akadnak fenn a dolgon, és így egyel kevesebb dolog miatt lesz okuk utálkozni. win-win... 70 éve büntetlenül megúszhatta az, aki megvert egy meleget, de ez mára nagyrészt átment csendes ítélkezésbe, és szájhúzogatásba, szóval ki tudja, mit hoz a jövő. Talán egy mindenki számára élhető világot? Majd elválik...


Azért nem árt leszögezni, hogy az általad említett gonosz meleg barát országokban jobb a közoktatás, és az életszínvonal is messze a homofób országoké fölött van. Talán az utálkozás, és a butaság/rossz életszínvonal kéz a kézben járnak? Na mindegy..


(off: amúgy hol írtam, hogy pasi vagyok? )

2016. márc. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 ftf1983 ***** válasza:
100%

Sokan azt hiszik, hogy amit nem látnak az nincs és így vannak a melegséggel is. Minél több meleg válik láthatóvá annál jobb lesz az elfogadottság. Sok meleg, aki nem mer előbújni a saját démonaitól retteg. Azt még valahol megértem, hogy a fiatalok nem mernek előbújni. De amikor felnőtt melegek inkább elköltöznek több száz kilométerre a családjuktól és rettegnek, hogy jaj csak ki ne derüljön az már gáz és szánalmas.

Szóval, nem arra kell várni, hogy majd páran megvívjuk a csatát, hanem elő kell bújni mindenkinek. Minél többen vagyunk annál hamarabb lesz meg az elfogadás.

2016. márc. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan, a melegséghez olyan szinten cinikusan, képmutató módon állnak. Úgy tesznek, mintha nem is létezne, miközben nagyon is sokan vagyunk.

De ha választhatnék a szélmalom harc és a biztos boldogabb élet, akkor inkább a boldogabbat választom, nem akarok álszent lenni, természetesen itthon is nagy szemléletváltás kell, ami 5-10 éven belül eljön. De én azt nem fogom megvárni, ha közben tudom, máshol jobb.

2016. márc. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Tisztelem és felnézek rájuk, jobb életet akarnak, nem bujkálni és folyton csak aggódni meg szenvedni egy mindenkinek "elfogadottnak" mondott maszk mögött amitől majdhogynem belepusztul az ember, persze én d* göljek meg mert tetszik a saját nemem, miközben a heterok egymással sem jönnek ki, már féltékenyek ha valakinek van valakije, azt a faszit aki az összes d *ható csajon végig ment és tonnányi notesze telt meg strigulával azt "becsülni kell" éljen a fa -sza gyerek, ha két lány smárol az jaj de jó mert akkor lehet menni hármasban k* félni majd velük, taps taps, bárcsak az ilyen lányok herétlenít *nék az összes ilyen barmot, persze csak azokat akik bunkok, aki szolidan és kultúrált viszonyok között megbeszélik egymás között azzal semmi bajom, eddig fura mód csak hetero srácokat hallottam káromkodni, ugy beszélnek a lányokról mint valami szexuális segédeszközt aki az se baj ha fájdalmában elvérzik mert annyira bántották (tisztelet mindazon kivételnek akik miatt még egy csepp vigaszt lehet találni akiknek talán a szüleinek is megköszönhetjük, hogy lesznek és vannak emberek akiket jóra valóságra neveltek, akiket ha látom hogy azoknak szolnak be akik mind homofóbb tájékozatlan ember akiknek biztosra veszem hogy anyja apja olyan sok ésszel van megáldva hogy mindenki ugy érzi hogy hagyjuk a témát mert csak fel cseszem az agyam), de mindenki adja áldását az ilyen gy* kerekre ezek irtanák ki az olyanokat akik születésüktől fogva nem tudnak mit csinálni, nem is tudják elképzelni hogy ezt dobta a gép azt doszt, de nem hogy élni nem szabad hagyni a másságot hanem még tapossunk bele, igenis "pusztuljon", na ezektől az emberektől annyira felhúzom magam hogy képes vagyok annyira mérges lenni, hogy sajna az ő szintjükre esem vissza és belőlem is csak a csúnya szavak folynak, mér kell abba még kést szúrni aki az ég egy adta világon semmi rosszat nem tett. Bocsánat az őszinte írásért így utólag is, de így gondolom
2016. márc. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
100%
15-ösnek: Én is ugyanígy gondolok, azokra a buta, proli, alpári bunkó heteró fiúkra, akik csak tárgyként használják, vagy megverik a barátnőjüket. Őket emberszámba sem veszem, átnézek rajtuk, ignorálom őket. Az értelmesebbek viszont normálisak, sosem kaptam megjegyzéseket tőlük, velük legalább lehet beszélni.
2016. márc. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én melegként nem értem a kérdést.

25 éves vagyok de 16 évesen sem volt semmi attrocitás a sulimban azért mert meleg voltam.

Mindenki tudta rólam, elég lányos külsőm is volt/van.

Egy lálny kérdezett rá vigyorogva 9 éve, hogy te búúz.i vagy? Én mondtam neki hogy igen, de heteron lennék te lennél az utolsó nő a földön akire ránéznék, ennyi elég volt hogy 4 évig kerüljön a gimiben.

Mindenki le is szólta szegény kiscsajt, szóval utána igencsak megbánta...

És nem én voltam a gimiben az egyetelen, sőt még az osztályomban sem én voltam az egyetlen meleg.

Külföldön senkit sem érdekel, hogy meleg vagy hetero vagy leszbikus.

Sokfelé jártam a világban és soha semmilyen probléma nem volt ebből. Rólam süt, hogy meleg vagyok, a páromról-aktív- nem annyira, őt inkább heteronak nézik.

Nem tudom vidéken mi a helyzet, főleg Magyarországon.

Mi most Londonban élünk, de itt tényleg teljesen hidegen hagy mindenkit, hogy mi a sexuális beállítottságod.

Ma már annyira nagy bátorság nem kell hozzá, mert annak aki baxogat valakit a melegséért jobban kell félnie az 'ellentámadástól", hiszen a média szívesen felkapja azt a témát, ha valaki a másikat vegzálja mert meleg.

Persze, más, ha valaki pl mérnök egy kis cégnél, de szerintem ebből ott sem kéne hogy probléma legyen.

2016. márc. 22. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%
Becsülöm és csodálom őket, én is szeretném teljesen nyíltan felvállalni magam.
2016. márc. 23. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
72%

Mint régi meleg, most meg bi:

Ha normális életet él, a szexualitását nem viszi ki az utcára, de mondjuk a haverjai, ismerősei előtt felvállalja, azzal nincs gondom.

Ha meleg (férfi aki férfit szeret) akkor maradjon férfi, ne férfi és travi közti vagy férfi és nő közti átmenet. Brrr

2016. márc. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
91%

Régi meleg, most meg bi?

Ezt fejtsd ki nekem bővebben! :)

2016. márc. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!