Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Örökké arra leszek ítélve,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökké arra leszek ítélve, hogy olyan férfiak érdekeljenek, akik nem tudják, mit akarnak tőlem?

Figyelt kérdés

Már nagyon elegem van, és dühvel tölt el ez az egész. Sokszor fordul elő, hogy egy férfi érdeklődést mutat felém, de mikor én megnyílok felé, visszakozik. Kerüli a programokat, ahol ott vagyok, pedig előtte mindent megtett, hogy flörtöljön velem.

Frusztrál ez az egész. Miért nem lehet beszélgetni egyet kettesben, és tisztázni, hogy tetszünk egymásnak, hiszen erre mindketten rájöttünk?

Hozzáteszem, nem arról van szó, hogy bässzunk egyet és menjünk tovább. Érdeklődést mutat a fiú, de amint arról van szó, hogy kettesben maradjunk, elkezd kerülni.

Annyira zavar ez már. Igazságtalannak érzem, hiszen én őszintén érdeklődöm iránta. Látens melegség a részükről, vagy én vagyok ennyire szerencsétlen? Már szinte félek írni, beszélni férfiakkal, akiknek a "szemében látok valamit", mert még egy randi sem jön sosem össze, sőt olyan programok sem, ahol többen vagyok. Amint nyitok felé, ráírok, elkezd sumákolni. Az oké, hogy rám ragyog a szeme, ha meglát és köszönést vár, az oké, ha elhív egy programra és nem jön el, meg utalgat, hogy becézni szeretne engem és a születésnapomat életem legjobbjává tenni...de egy szimpla lógás egy parkban, egy kávé...azt lemondja, nem jön el. Nem értem.


2016. márc. 20. 02:58
1 2
 1/11 anonim válasza:
Azért nem tudják, mert a mai férfiak"puhányok" nem szeretném ezt csúnyábban kifejezni. Velem is ezt csinálják.
2016. márc. 20. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem próbálj vele kicsit elutasító lenni. Ha elhív valahova mondj nemet (na persze nem mindig)

Sok fiú mindig azt akarja, amit nem kaphat meg,a tiltott gyümölcs.

Szerintem ez beválhat. De nehéz így tqnácsot adni, hogy nem sokqt tudunk a fiúról

2016. márc. 20. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mai pasik ilyenek 😏 Akik érettek már ők nem ilyenek. Ne viszonyítsunk egy férfit egy fiúhoz vagy egy 30 évest egy 16-hoz..
2016. márc. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

Férfiként mindent én végzek. Én vagyok az, aki odalép és kezdeményez a nőnél, ha tetszik nekem. Én vagyok az aki elkéri az elérhetőségét a beszélgetés végén. Én vagyok az, aki randira hívja a nőt. Én vagyok az, aki randin kezdeményezi a csókot. Én vagy az, aki kezdeményezi a szexet és aki lehúzza a bugyit róla.


Egyetlen dolgot várok el ezekért cserébe: Ha a nő akar tartós kapcsolatot, nem pedig "csak" szexet, akkor ő legyen az, aki ezt kezdeményezze és felhozza az egész témát. Azt hogy ő kapcsolatot akar, azt hogy én mit akarok, azt hogy ki hogyan érez a másik iránt.

2016. márc. 20. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, meg mindenki aki lista megnézni a kategóriát.. Ne legyetek lusták!
2016. márc. 20. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
3%

5:


Ha a kérdező a passzív, nőies lelki világú, érzelmes fél, akkor ez ugyanúgy vonatkozik rá, amit mondtam, mintha nő lenne.

2016. márc. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Én sem értem az ilyen pasikat.Akivel most ismerkedek 1-2 hónapja,19 éves és egyszerűen rejtély előttem a viselkedése.Teljesen olyan,mintha belém lenne zúgva és tudom,hogy nem csak megjátssza.Általában ő ír rám,de ha én írok néha,akkor egyből válaszol is.Viszont sehova nem hív el és ha én hívom,arra is nemet mond.Csak edzőteremben szoktunk találkozni kb heti 2x meg hétvégén buliban,tehát csak akkor,ha a haverok is ott vannak.Ha kettesben vagyunk(eddig kb 2x fordult elő..),akkor teljesen leblokkol,nagyon izgul.Egyszerűen nem értem.Mármint azt igen,hogy izgul,mert én is szoktam,ha valaki nagyon bejön.De találkozások nélkül nem lesz ebből kapcsolat,nem tudunk egyről a kettőre lépni.Szóval nem vagy ezzel egyedül kérdező...:/ Én is teljesen össze vagyok ettől zavarodva,nem tudom,mit akar vagy mit érez,mert nem adja egyértelmű jelét.

19L

2016. márc. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A 47%-os valaszolonak uzenem, hogy ez az elvaras hulyeseg szerintem:D pont ez a baj, hogy elvarod tole es nem beszelitek meg. Lehet, hogy most tolem is elvarna ezt valaki de hat en honnan tudjam, hogy o ilyen dolgokat var el tolem ha nem is tudatja:D
2016. márc. 20. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős a helyzet. Mondjuk én nem vagyok nyíltan meleg személy szerint, de az csak annyit jelent, hogy idegeneknek nem mondogatom, viszont szerelmi életet ugyanúgy szeretnék.

Volt egy srác, aki nagyon nézegetett, levágtam, h mi a szitu, így kezdeményeztem annak ellenére, h nem az esetem. Minden jó, jókat beszélgetünk, majd rákérdez, h meleg vagyok e, majd mikor visszakérdezek letagadja, h ő az lenne és a lényeg az, hogy mint személy elárult, így levegőnek nézem, de még sok ideig kereste a tekintetemet, meg hasonlók(ekkor kiderült, h belém volt zúgva)...pár srác meg akiknek bejövök kerülgetnek, mint a legyek és egyértelmű jelzések után se lépnek. Csak néznek, túrják a hajukat és várják, hogy én lépjek, amit meg is tennék, ha én lennék az, aki érdeklődik irántuk, de őszintén szólva nem érdekelnek, de ha látnám azt, hogy képesek lépni, akkor már egyértelműen adnék is esélyt nekik. Pont ezek a stagnálások miatt nem kezdeményezek már, mert tudom, hogy egyikük se venne komolyan, én meg a semmire nem fogom vesztegetni az időmet. Sajnos a korombeli srácok nagyon nyuszik...

19/f

2016. márc. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Engem az zavar főleg, hogy nincs egyértelmű viselkedés. Pl. adja a jeleket a srác, aztán elhív egy összejövetelre. Amikor a konkrét helyszínre kérdezek rá, akkor nem válaszol és aztán "nagyon sajnálja, elnézést", hogy nem vette fel a telefont. Utána én javaslok iksz programot - ahol még csak nem is lennénk kettesben -, azt is lefújja, ő inkább alszik, és nagyon sajnálja szintén. A facebookján meg írogatja, hogy ő milyen magányos.

Nomármost ezek után álljon oda az ember, hogy figyelj, tetszel nekem, randizunk? Ekkora nyíltság után pláne sumákolna, rosszabb esetben elterjesztené mindenütt, hogy meleg vagyok. Jártam már így is.

Én annak vagyok a híve, hogy direktben beszéljen egymással két férfi, ha már férfi. Bejössz - nem jössz be - randizunk? Igen: akkor ott lesz, Nem: nem lesz ott. A játszmázásból van elegem. Eddig két partnerem volt, ott lett vége, hogy ők szégyellik a melegségüket, meg nem is tudják, mit akarnak, stb.

Ehhez még meg vagyok spékelve egy vallásos húggal. Ő mindig azt magyarázza, hogy Isten küldi nekem ezeket a feladatokat. Volt pl. hogy másik városban éltem, és az egyetemen ismertem meg egy fiút, aki a szomszéd utcában lakott. Ott ment ez a randi velem?-persze jó lenne-nem jön el szitu. Elköltöztem, dolgozni kezdtem: ugyanez, szomszéd utcában lakó fiú mellém ücsörög, a lábát nem húzza el, néz, mint aki akar valamit, és aztán ugyanúgy sumákolás.

Egyfelől mutassa ki az ember, hogy érdekli a másik, másfelől meg legyen visszafogott, nehogy beégesse magát, ha heteró a fiú. Nem jutok egyről a kettőre. Az pedig, hogy hirdessünk, bulizzunk, és csak basszunk, nem különösebben köt le.

2016. márc. 20. 15:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!