Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Örökké arra leszek ítélve,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Örökké arra leszek ítélve, hogy olyan férfiak érdekeljenek, akik nem tudják, mit akarnak tőlem?

Figyelt kérdés

Már nagyon elegem van, és dühvel tölt el ez az egész. Sokszor fordul elő, hogy egy férfi érdeklődést mutat felém, de mikor én megnyílok felé, visszakozik. Kerüli a programokat, ahol ott vagyok, pedig előtte mindent megtett, hogy flörtöljön velem.

Frusztrál ez az egész. Miért nem lehet beszélgetni egyet kettesben, és tisztázni, hogy tetszünk egymásnak, hiszen erre mindketten rájöttünk?

Hozzáteszem, nem arról van szó, hogy bässzunk egyet és menjünk tovább. Érdeklődést mutat a fiú, de amint arról van szó, hogy kettesben maradjunk, elkezd kerülni.

Annyira zavar ez már. Igazságtalannak érzem, hiszen én őszintén érdeklődöm iránta. Látens melegség a részükről, vagy én vagyok ennyire szerencsétlen? Már szinte félek írni, beszélni férfiakkal, akiknek a "szemében látok valamit", mert még egy randi sem jön sosem össze, sőt olyan programok sem, ahol többen vagyok. Amint nyitok felé, ráírok, elkezd sumákolni. Az oké, hogy rám ragyog a szeme, ha meglát és köszönést vár, az oké, ha elhív egy programra és nem jön el, meg utalgat, hogy becézni szeretne engem és a születésnapomat életem legjobbjává tenni...de egy szimpla lógás egy parkban, egy kávé...azt lemondja, nem jön el. Nem értem.


2016. márc. 20. 02:58
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%

Rossz szériát fogtál ki. Keresgélj tovább fogsz találni normálisat is.

A húgoddal meg ne foglalkozz.

2016. márc. 21. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!