Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Extrovált (társaságkedvelő)...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Extrovált (társaságkedvelő) fiúk, ha egy srácról -aki amúgy bejön nektek-kiderülne, hogy introvált ("magánakvaló"), az titeket mennyire ábrándítana ki belőle?

Figyelt kérdés

Van pár srác a sulimban, akiknek bejövök(öt után leállram számolni:P) és abból kettő, akik viszonylag helyesek is és tudom a nevüket bulizós fajták. Amelyik leginkább érdekel, annak tudom, voltak házibuliai is. Szóval nagyon szeretheti a tömeget meg a többi velejárót.

Én viszont ennek nagy ellentéte vagyok. Suli után a koliszobámban vagy ugye otthon a szobámban elvagyok egész nap. Suli után már-már összeteszem a két kezem, hogy végre egyedül lehetek, festhetek, rajzolhatok stb. Sétálni szeretek, de általában ezzel letudom a szükséges vásárlást is, hogy minél kevesebbet legyek a "fullasztó" "tömegben". Persze van egy kis szorongásom is, ami méginkább arra vesz rá, hogy magam legyek. De ha elmegyek egy buliba, iszok, így ellazulok, akkor se értem az egészet és tudom, érzem, hogy ez csak nem nekem való. Plusz én nem szeretek felszínesen ismerkedni. Nekem olyan barátok kellenek, akikre számíthatok és nem próbálnak megváltoztatni.

Én teljességgel elfogadnám, ha a pasim bulizni akarna és el is mennék vele egyszer-kétszer, de nem tudom, hogy a két extrém tud e működni.

Én elfogadó, nyitott srác vagyok és velem bármiről beszélhetne a párom és bármit kipróblnék vele, amit szeretne, de azt is tudom, hogy egy extrovált személyt nem fogok tudni mindig szórakoztatni, mert neki egy személy-még ha az az élettársa is- nem elég. Kifejtenétek a véleményeteket? Esetleg kijavítanátok, ha hibásak az elképzeléseim az extrováltakról? Köszönöm!:D

19/m/f



2016. márc. 22. 15:56
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

én is kíváncsi lennék erre. én is magamnak való vagyok, de abszolút a bulizós heteros férfias nyitott dumás srácok jönnek be.

első te látens meleg vagy? vagy csak nem tudsz kérdést értelmezni?

2016. márc. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudhatod míg nem próbálod ki. Sokan azzal próbálják elfedni a magányukat, hogy rengeteg emberrel veszik körbe magukat. Amennyiben összejönnétek egy kompromisszum kötéssel szerintem mind a ketten jól jártok. Szurkolok neked.


19/Feminin/Passzív

2016. márc. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

kicsit offolok ha nem baj :)

honnan tudjátok hogy valaki meleg vagy bi?! sose értettem hogy megy ez :D

Bocsi a kérdésért csak szeretném tudni hogy megy ez ..

2016. márc. 22. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint az extrovertált és introvertáltnak még árnyalatai is lehetnek.

Én nem vagyok bulizós fajta, és különösen nem szeretnék a lakásunkban bulikat tartani. De a pasimnak vannak régi haverjai áthívja őket, és velük már megbarátkoztam annyira hogy nem zavar a jelenlétük.

De ha idegen jön azt nem bírom.

Nem viselem el pl ha a fürdőszobámba valaki bemegy, sőt a hálószoba meg egyenesen tabu :))

De a pasim aki 10 évvel idősebb nálam, ő inkább társaságkedvelő én egyáltalán nem, de ezzel együtt szeretek emberek között lenni, városi típus vagyok soha nem élnék vidéken, vagy kertvárosban.

De az otthon az nekem szent oda nem igazán szeretnék senkit meghívni vendégül látni.

2016. márc. 22. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

#3-as: Ha egy srác folyamatosan néz, stíröl, ide-oda mozog, h észrevegyem, a haját nagggggyon sűrűn turkálja, ha észrevesz furán viselkedik stb...szerintem ez elég egyértelmű, sőt ma egy srác jobbra-balra keringőzött, lemásolta ahogyan állok és fel-le nézett. Lehet így még egyeseknek nem tűnik egyértelműnek, de élőben levágja ezt az ember. Plusz jó emberismerő vagyok és pl ismerek egy "menő srácot", aki meg tipikus éretlen, hülyülős fiúnak tűnik, de mindig rám mosolyog és fontosnak tarja, h köszönjön nekem. Amikor páran körülötte viccből kérdezgettek meleg dolgokat, ő láthatóan zavarba jött. Sok csaj van, akik "lógni" akarnak vele, de mindnél játsza a hülyét.

Őszintén szólva nem kell ehhez zseninek lenni, csak tudnia kell az embernek, mit és mikor figyeljen;)

Persze vannak mindig kivételek. Lehet egy "melegül" viselkedő hetero valaki és fordítva, de egy hetero srác miért jönne zavarba körülöttem? Miért vetkőztetne le a szemeivel?

2016. márc. 22. 18:53
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Értem, köszi és mégegyszer bocsi az offért :)
2016. márc. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Extrovertáltként meg kell hogy mondjam, hogy egyáltalán nem ábrándít ki. Oké, nem lesz annyi közösségi élet, mint a srác előtt, de ettől függetlenül semmi más nincs. Plusz lehet hogy ambivertált vagyok emiatt, de néha nekem is jól jön egy kis csend és pihenés egy-egy adott szociális elfoglaltság után. Ja, és az extrovertáltak nem buli-, hanem inkább emberfüggők. Kontaktus és emberi jelenlét kell, nem üvöltő zene és részeg emberek hányása.
2016. márc. 22. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez be szokott jönni, de kapcsolati szinten már nem működőképes. Én nem vagyok kimondottan extrovertált, de szeretek eljárni sörözőbe, koncertre pl. Az exem nagyon introvertált volt, se barátok, se ilyesmi programok. Kb. otthon lehetett vele ülni vagy sétálni, plázázni. Jókat beszélgettünk, de a társasági életet ez nagyon beszűkítette. Én nem szeretek csak ücsörögni, netezni és ezoterikus dolgokról filozofálni, amilyen ő volt.
2016. márc. 31. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!