Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hé, melegek! Nektek számít a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hé, melegek! Nektek számít a péniszméret?

Figyelt kérdés
2016. márc. 23. 12:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
12%
Á... Ugyan, dehogy. Szerintem a melegeknél felszínesebb kisebbségeket nehéz mondani. Mindenki a szexre megy, mert már feladták a romantika felé való reményt, mert a többi és rég megtette.
2016. márc. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
84%
Bi vagyok és nem! Neked kicsi vagy miért?
2016. márc. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

#1 Te már csak tudod...

Azért a heterók sem szentek.

Bírom amikor magyaráznak a nagy homofóbok, hogy a melegek csak a szexre mennek, meg "seggbekuki", de azt nem is tudják, hogy a normálisabb melegeknek (és igen, akad belőlük is szerencsére) ugyanolyan érzelmeik vannak, mint a heteróknak, csak a saját nemük iránt.

2016. márc. 23. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
95%

3-nak

Meleg vagyok. Igen vannak normálisak, csak sokszor annyira szétmennek érzelmileg, hogy bevállalják random sráccal már... Akiknek sikerül az elején jó kapcsolatba kerülni, azok a nagyon ritkák. Én pl egy elégé kicsapongó életű srácot próbálok meghódítani kevesebb sikerrel, és érzelmileg nagyon haza tud az ilyen vágni, nem véletlenül kötöttem ki pszichológusnál.

2016. márc. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
95%
Nálam nagyon nem fontos, legyen formás és szép, de a mérete lényegtelen. 26/F/M/A
2016. márc. 23. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
18:59 erre az a megoldás, hogy tudni kell mikor jobb feladni. Egyszerű létfenntartó ösztön... Elhúzol mielőtt teljesen tönkremennél és továbbterjesztenéd valaki másra is a lelki sérültséget. Ez mindenkire vonatkozik, heterókra is.
2016. márc. 23. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Olyan vicces, amikor a homofóbok azt irják, hogy a melegeket már csak a szex érdekli, míg tanulmányok bizonyítják, hogy a melegeknek kevesebb szexuális partnerük volt életük során a tartós párkapcsolat előtt, mint a heteróknak. Egy másik tanulmány pedig bebizonyította, hogy a homoszexuális házasságoknál kisebb az esély százalékosan a válásra. De ja, mindenki a szexre megy és senkiben sincs romantika...

Egyébként kérdező, nem. Az átlagos tökéletes. A túl nagy vagy túl kicsi problémákat tud okozni a szexnél, de vannak, akik arra buknak. A jó a meleg közösségben az, hogy mindig is lesz valaki, aki bukik rád, mert az emberek sokkal nyíltabban tudnak beszélni a szexuális vágyaikról és a fétiseikról, a heterókhoz mérve.

2016. márc. 23. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyénfüggő ugyan úgy ahogy a heteróknál is.


Be tudnád linkelni ezeket a tanulmányokat? Csak mert Japán tudósok kimutatták hogy azok az emberek akik tanulmányokra hivatkoznak nagy esélyel kamuznak. :)

2016. márc. 24. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
22:34 te hol olvastad ezeket a tanulmányokat? Amúgy meg nem tudom mennyi értelme van a házasságokat összehasonlítani amikor a melegeké sem korban (= nincs több ezer éves múltja) sem számban nem ér fel a heterókéhoz. Lehet, hogy azért válnak el kevesebbszer, mert félnek attól, hogy akkor még jobban elítélik őket, mondván így teljesen feleslegesen harcolták ki a házasságot és az elfogadást. Szóval egy pozitív adatnak sem biztos, hogy valami romantikus oka van...
2016. márc. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem igazán. Nekem a külső is másodlagos (azért legyen higiénikus persze). Nekem a személyiség a fontos egy srácban. Az hogy mennyire figyelmes, elfogadó, empatikus stb. ;)
2016. márc. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!