Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » 18 évesen szűz vagyok, kínos?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen szűz vagyok, kínos?

Figyelt kérdés
Ma már mindenki mindenkivel együtt van,kezdem kínosnak érezni,és tudom,hogy soha nem lesz senkim.... nem vagyok elég jó senkinek se... 18/F
2016. márc. 23. 20:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
nem kínos
2016. márc. 23. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
92%

Én is szűz vagyok és nekem ez így jobb, mintha egy idegennel veszíteném el egy buliban vagy hasonlók, főleg hogy vidéki is vagyok és rejtenem kell a szexualitásom. Néha az is irritál ahogyan a lányok stírölnek és mindenki csak arról kérdezget, hogy van e csajom....Majd lesz mindkettőnknek valakije, aki akkor lép be talán az életünkbe, amikor egyáltalán nem számítunk rá. Azt meg, hogy kínos e vagy sem, szerintem felejtsd el. Ha valaki ezt kínosnak tartja, ne barátkozz vele, te meg törődj azzal, hogy kiegyensúlyozott, boldog életet élj és kész! Nekem az a kínos, amikor a lányok kibeszélnek egy másik lányt, hogy 'húúú, az a lány 16 évesen még szűz, ekkor nekem már 80 pasim volt'...Mármint komolyan.-.-"

19/F

2016. márc. 23. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Dreamer88 ***** válasza:
87%

A 2-es válaszoló csodálatosan összefoglalta.


Én 27 évesen vesztettem el és ettől még ugyanolyan normális és teljes életet éltem.


Nem kell törődni azzal, hogy "divat" hamar elveszíteni. Mindennek eljön majd az ideje.

2016. márc. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
25 vagyik de sráccal most jöttem. Rá hogy akarom! Eddig csak csajok! Nem gáz! Ne parázz ezen! Nem ettől leszel vki ;)
2016. márc. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én is szűz vagyok még. 1x lett volna alkalmam elveszíteni, viszont nekem kell az érzelem egy kapcsolatba ami az én részemről nem volt meg. Néha én is kínosnak érzem, de reménykedek, hogy egyszer megtalál a nagy szerelem. Az előttem szólónak pedig igazat adok. Én személy szerint nem tudnék belemenni egy alkalmi kapcsolatba.


19/Feminin/Passzív

2016. márc. 23. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
20 évesen szexeltem először. No para, nem vagy elkésve!
2016. márc. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem az a kínos, ha valaki már 14 évesen se az..!!

Én 22 évesen vagyok az, és tudom hogy jobb kivárni a "tökéletes" partnert, mint "találomra elveszteni"!

2016. márc. 23. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
87%
utolsó: akkor aki fiatalon lefekszik valakivel az 100%, hogy nem szerelemből tette, párkapcsolatban? akár gáznak érzitek akár nem, nem azzal kéne védekezni, hogy szidjátok azt, aki fiatalabb korában elvesztette..abban sincsen semmi rossz, legalábbis nem biztos. aztán ti meg megsertőtök egyből.. mindenki ezzel jön, hogy én bezzeg szerelemből fogom... akkor ha valaki 16 évesen lett szerelmes az miért gáz, és 27 évesen miért nem?
2016. márc. 24. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Ugye vágod, hogy ők arról beszélnek akik fiatalkorukban összefeküdnek fűvel fával?

Szerinted ezekben az esetekben mégis mennyi szerelem van...

2016. márc. 24. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Utolsónál a pont.
2016. márc. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!