Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg srácok! Ti sem vagytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok! Ti sem vagytok oda a húsvétért? Lehet összefüggés a húsvét utálata és a homoszexualitás között?

Figyelt kérdés

Amióta az eszem tudom, ki nem állhatom a húsvéti ünnepeket, illetve annak a locsolkodós részét. Évek óta nem locsolkodom. Kisgyerekkoromban mindig apámmal és bátyámmal kellett mennem locsolkodni, de én mindig nagyon kellemetlenül éreztem magam, annak ellenére hogy a locsolásokkal némi pénz is ütötte a markomat. Olyan megalázónak éreztem, ott állni és verset mondani aznap már sokadjára és irigyeltem a lányokat, hogy ők otthon lehettek egész nap és rájuk irányult a figyelem.


Ti hogy vagytok ezzel? Lehet, hogy a homoszexualitásom miatt éreztem magam rosszul ezen az ünnepen?


29/F (meleg)



2016. márc. 26. 16:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, az önértékelési problémáid miatt van, és mert kis korodban kevesebb figyelemben részesültél, mint amire szükséged lett volna.
2016. márc. 26. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem vagyok homoszexuális, (nő vagyok túl a harmincon) de utálom a húsvétot. Mindig irigyeltem a fiúkat, hogy ők mehetnek locsolkodni, kapnak egy csomó édességet meg pénzt, és nem kell elviselniük hogy estére csak úgy bűzlenek a különböző pacsuliktól. Én meg ülhettem otthon, meg napokkal előtte süthettem-főzhettem, nehogy már szégyenben maradjunk a vendégek előtt.
2016. márc. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
93%
Én szerettem locsolkodni kis koromban. De már nem locsolkodom. Már inkább csak a más fajta tojásokat kedvelem. :-D :-D :-D 23F meleg.
2016. márc. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
37%
Én is szívesen adnék neked figyelmet :) :D
2016. márc. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem kettős érzéseim vannak a húsvéttal kapcsolatban. Egyrészt csak egy verset kell mondanom, hogy pénzt, csokit, meg enni kapjak(bár általában parasztkaja, amit passzolok), másrészt meg hülye öltönyben kell jópofizni családtagoknak, akiknek a felét nem is ismerem vagy csak évente egyszer találkozunk. Emellett már kicsi koromban is utáltam a nemi megkülönböztetést és nem értettem, hogy miért nem mehetünk a lányokkal együtt locsolkodni. Azt is éreztem, hogy a lányok körül forog minden és mindig ők a "szebbik nem"(persze 10 kiló smink után) meg ilyenkor jobban észreveszem azt, hogy a női nemnek sokkal több választéka van ruhákból, mint nekünk férfiaknak. Meg ekkor szokta mindenki megkérdezni: "...Na és a lyányukka' hugy vagytuk fijujk?"(Vidéki vagyok, szerintem ha elmondanám, hogy meleg vagyok, akkor megkérdeznék a nagy keresztény családtagok, hogy miért nem eszek hústXD) Nekem ez az egész dolog olyan megalázó tud lenni...Nem tudom miért, de nekem a húsvét eléggé személyes dolog lett. Már csak azért csinálom, mert apám és bátyám is megy, meg a zsebpénzért...na meg a csokiért. :P

19/m/f

2016. márc. 26. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
nem utálom a húsvétot, de hidegen hagy. attól, hogy meleg vagy nem kell minden személyiségjegyedet ezzel összefüggésbe hoznod.
2016. márc. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem olyan biztos h figyelemhiány miatt utálod a húsvétot... én már nem utálom (annyira), de kiskoromban nagyon utáltam, pedig akkor még nem éreztem h leszbikus vagyok. Egyszerűen csak viszolyogtam attól, h rám irányul a figyelem, ki kell állni a fiúk elé, a szemükbe kell nézni miközben vmi erőltetett verset mondanak és hagyni h vmi bizbaszt fújjanak rám... és persze mindezt jókedvűen és mosolyogva, aztán meg le vagyok b*szva h mért nem örülök neki :/ :D

20/l/l

2016. márc. 26. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem az önértékeléseddel van gond. Én is meleg vagyok, és én sem szeretem kifejezetten a húsvétot. Egy időben sokat gondolkodtam rajta, hogy mi lehet az oka, és én a következőre jutottam: Mivel ennek az egész locsolkodás dolognak van egy olyan töltete, hogy "a fiúk hajkurásszák a szép lányokat" ezért homoszexuálisként nehezebb azonosulni ezzel, vagy legalábbis kényelmetlen ebbe a szerepbe bújni. Egy meleg fiú szerintem jobban tudna azonosulni azzal, ha monjuk hozzá is jönnének a fiúk locsolkodni. Szóval én így látom, de lehet, hogy tévedek. :)
2016. márc. 27. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Sőt szerintem butaság ez a "teória".


Üdv!

2016. márc. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Bocsánat,hogy válaszolok,én hetero vagyok (Csak húsvétos kérdéseket néztem),de én sem vagyok oda a húsvétért.Egyszerűen hidegen hagy.Oké,ünnep,tök jó,de nem nagyon érdekel.
2016. márc. 27. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!