Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogy vezessem fel a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy vezessem fel a legjobb baratomnak h meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék elé állni és elmondani mert még senki sem tudja ramtam kívül és pár grindr-ös hapsin kívül

Majd nyaron gondoltam h elmondom neki

De latja rajtam h van valami aki nyomaszt es allandóan kérdezget.nem akarok én tőle semmit csak egyszeruen ha elmondom neki biztos otthagy mint szent pál az oláhokat és szóba sem áll velem többé

A városomban "nincsenek melegek"

Mindenki homofób

Minden gyereket homofóbnak nevelnek

Szóval mit tanácsoltok hogyan készítsem elő a terepet egy ilyen hír közléséhez?



2016. márc. 28. 00:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Először is biztosra kell menned, hogy ő nem homofób vagy pletykás. Én jártam úgy, hogy valakinek elmondtam, ő meg tovább adta(És még nekem kellene örülnöm, hogy olyan jófej, mert csak a város pár legpletykásabbjainak mondta el). Én valahogy puhatolóznék ezzel kapcsolatban, hogy neki mi a véleménye az egészről. Ha rendben van vele és te is úgy véled, hogy készen állsz elmondani, akkor tudasd vele. Ha ezek után megváltozik a kapcsolatotok, akkor ő nem is igazi barát. Ha meg igaz barát, akkor megpróbálja elfogadni még, ha nem is örül a hírnek.

ui: Ebben a városban "sincsenek melegek" és homofóbok.

19/f

2016. márc. 28. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van egy barátom, aki nagy valószínűséggel meleg, és látszik rajta, hogy elnyomja a problémáit. Szerintem a legjobb, ha eléállsz, és kibököd. Ha nem képes elfogadni így, akkor nem a legjobb barátod.
2016. márc. 28. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom.. hát mégis milyen helyen élsz te?!


Na de egyébként már leírták de elmondom én is, először meg kell tudnod hogy ő mit gondol úgy általában erről a témáról. Ha jó a hozzáállása csak akkor mondd el neki. A legegyszerűbb pedig az ha csak eléállsz és elmondod.Ha meg ezek után megutálna,akkor nem is volt igazi barát.

2016. márc. 28. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Melegek mindenhol vannak! Ha alegjobb baratod akkor meg fogja erteni es ugyanugy a legjobb baratod lessz! ha meg nem all veled szoba tobbe akkor nem is volt igazi barat
2016. márc. 28. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!