Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mitől élvezhető az anál elsőre?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mitől élvezhető az anál elsőre?

Figyelt kérdés
Bár aktív vagyok de vonz a gondolat, hogy egyszer megtudjam mit élveznek a partnereim abban ha dugok. Azonban már az ujjazást se szoktam bírni! Kisfarkúval kezdjem vagy mi a megoldás? Vagy lehet, hogy én képtelen lennék élvezni? Olyanok válasza érdekelne főleg akik hasonló helyzetbe voltak és kipróbálták!

2016. márc. 28. 09:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mindenképp kisfarkuval kezd ill a makkja legyen kicsi mert az nagyon tud fájni amikor átmegy a záróizmodon ja és vastag se legyen de előtte próbáld ki milyen érzés ha az ujjad tolod fel amugy nagyon jó tud lenni ha finoman csinálják
2016. márc. 28. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Na de hogy találok ilyet? Az átlag 16cm! Meg fura lenne ezt hirdetni!
2016. márc. 28. 10:33
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztos, hogy rögtön farokkal kellene indítani. Vegyél egy kis vezetékes vibráló tojást. Azt csúsztasd magadba, majd kapcsold be. Nagyon élvezetes, kellemes érzés, ahogy rezeg.
2016. márc. 28. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer ki akartam próbálni fiúval hogy milyen lehet ha férfit rakok fenékbe....

Annyi nőm volt és 1x élünk mondom keresek valakit aki megengedi minden féle csokólozás és hímvessző fogdosása nélkül csak azt hogy análszex legyen...

Találtam tőlem igaz jóval fiatalabb 19 éves srácot aki még szüz volt ilyen téren de biszexuális... Találkoztunk a szabadba megbeszéltük hogy én hozzá se érek a hímvesszőjéhez stb...

Óvszer fel jó sok sikosító az óvszerre ő beterpesztett elöttem és hagytam hogy ő tolja rá magát. Mivel az első volt neki 10-15 percig tartott és még kb ennyi ideig hogy megszokja (Sajnos nekem nagy és vastag farkam van) majd mozgott és megkért én mozogjak. Olyan jól sikerült hogy 2x elélvezett úgy hogy a farkához se ért.... Majd én is elélveztem. Soha többet nem találkoztunk de nem bántam meg a történteket....

2016. márc. 28. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ftf1983 ***** válasza:
100%
Ha normális a partner és rá tudsz hangolódni, akkor simán menni fog. Én is aktív vagyok, de párszor beadtam a derekam. Sajnos csak egyszer tudtam élvezni a passzív szerepet. Azzal a sráccal nagyon megvolt az összhang és nagyon jól el tudott lazítani. Ja, és igencsak méretes és vastag volt a farka :D
2016. márc. 29. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én tollakkal majd különböző nagyságú üvegekkel tágítottam ki magam, neked is ezt javaslom. Persze nem ment egyik napról a másikra és sok kézkrémet is használtam (használok), de most már a jim bines üveg simán felmegy (persze csak a nyaka). Az igazsághoz az is hozzá tartozik, hogy én nehezen tágulok, de ha hozzám hasonlóan teszel, abból nem lehet se bajod, se fájdalmad.
2016. ápr. 1. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Kosz a tippet!
2016. ápr. 2. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!