Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg vagyok de nem tetszenek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok de nem tetszenek már a férfiak?!

Figyelt kérdés

Kiábrándultam az összesből. Lemegyek egy meleg klubba (alter, tütü meg társai...) és rengetegen megnéznek. Oda is jönnek hozzám... hogy hazavigyenek.

Volt pár srác akivel randizgattam, de a legtöbb az munkamániás vagy önimádó vagy buta...

Egy normális srác volt erre arról meg kiderült hogy mégsem valami őszinte alak.

Egy kapcsolatom volt eddig még pár éve de az exem szintén átvágott és megütött párszor.

Ezek után teljesen undorodom már a férfiaktól! Ami nem normális 18 évesen. Az összes akivel engem összehoz a sors ilyen. Úgy érzem hogy a meleg közösség is kiábrándító. Már szinte meg se nézem a férfiakat és kb 2 hónapja nem is szexeltem pedig olyan ajánlatokat kaptam amikért régen ölni tudtam volna.

Mi van velem? Mi történt?



2016. márc. 28. 11:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
6%
Próbálkozz meg a lányokkal.
2016. márc. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak a sok csalódás miatt van. Most ne foglalkozz a pasikkal, csak éld az életed,és ha majd eljön a megfelelő alkalom úgyis megint szerelmes leszel.
2016. márc. 28. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Kihűltél.
2016. márc. 28. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%
Én megmasziroznám a farkammal gyengéden a prosztatádat :)
2016. márc. 28. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak a csalódások miatt érzel így. Nem kell semmit se siettetni. Igen, a neten böngészve én is kiábrándulok néha a meleg "közösségből", de szerintem koncentrálj valami másra most. Még fiatal vagy! Én 19 vagyok-vidéki-, nem volt még fiúm(szűz vagyok, dahh:D) és még mindig élek. Milyen meglepő!:) A boldogságot egyedül is megtalálhatja valaki, nem kell hozzá párkapcsolat.;) Szerintem most inkább tereld el a figyelmedet valamivel, ami produktívvá tesz, így lesz egy kis sikerélményed is, miközben valami mással vagy elfoglalva. Pl olvasás, rajzolás, sportok, barátkozás...bár az utóbbiról én is csak hallottam:D
2016. márc. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
81%
Semmi nem történt veled, statisztikailag az országban ugyanolyan a munkamániás, önimádó, buta, verekedő, hazug, férfiak aránya, mint a te partnereid közt. Csak az történt, hogy eddig azt hitted nem így van, de most már lehet, hogy rájössz.
2016. márc. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Hat megertelek, de szerintem a szomorusagod/csalodasod oka abbol fakad, hogy interneten ismerkedsz, ami alapbol tok szar. Egyreszt folyamatosan tobbe-kevesbe ugyanazok az emberek vannak fent, masreszt meg idegesito olvasni a bemutatkozasokat is: legy 175 centinel magasabb, de ha 174,9 centi vagy akkor ne irj ram, ha lanyos a viselkedesed az nem jo, de ha szorosebb tipus vagy es ferfiasabb az sem, ha cigizel sem jo, de ha folyamatosan zoldseg es gyumolcsleveket az sem, legyen autod, meg jarj mindenhova maganrepulovel:D szoval lehetne sorolni meg, iszonyatosan kikeszito es kiabrandito szerintem az online ismerkedes. Probald meg eloben, ha pesten elsz nyugodtan leszolithatsz fiukat is, max azt mondja, hogy kosz nem, vagy menj bulizni valami helyre, jarj nyitott szemmel, flortolj a kavezoban a veled szemben ulovel ha tetszik, stb. Bar ezek leginkabb Budapestre igazak, de a tanacsom az lenne, hogy tartsd magad tavol az internetes tarskeresestol, mert tobb bajjal mint pozitivummal jar:)


20 eves fiutol erkezett a tanacs

2016. márc. 29. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem meg kiégtél, mint a villanykörte. Ahelyett, hogy másban keresnéd a hibát, tarts önvizsgálatot, ott lesz a megoldás valahol.
2016. márc. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

de a legtöbb az munkamániás vagy önimádó vagy buta...



én is ez tapasztalom,és az undor nálam is van,nekem is lenne kivel randizni,vagy felszednének,de nincs kedvem,és tényleg az undor ami elsőre jön a fiúktól,pedig nem csúnyák,sőt vannak akik nagyon jól néznek ki.

2016. márc. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

iszonyatosan kikeszito es kiabrandito szerintem az online ismerkedes.


ez igaz!

2016. márc. 31. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!