Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Meleg vagyok de nem tetszenek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg vagyok de nem tetszenek már a férfiak?!

Figyelt kérdés

Kiábrándultam az összesből. Lemegyek egy meleg klubba (alter, tütü meg társai...) és rengetegen megnéznek. Oda is jönnek hozzám... hogy hazavigyenek.

Volt pár srác akivel randizgattam, de a legtöbb az munkamániás vagy önimádó vagy buta...

Egy normális srác volt erre arról meg kiderült hogy mégsem valami őszinte alak.

Egy kapcsolatom volt eddig még pár éve de az exem szintén átvágott és megütött párszor.

Ezek után teljesen undorodom már a férfiaktól! Ami nem normális 18 évesen. Az összes akivel engem összehoz a sors ilyen. Úgy érzem hogy a meleg közösség is kiábrándító. Már szinte meg se nézem a férfiakat és kb 2 hónapja nem is szexeltem pedig olyan ajánlatokat kaptam amikért régen ölni tudtam volna.

Mi van velem? Mi történt?



2016. márc. 28. 11:50
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Annyit viszint hozzá tennék hogy nem online ismerkedem :) az nagyon szar már nem csinálom
2016. márc. 31. 18:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!