Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Melegek! Ha párkapcsolatban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek! Ha párkapcsolatban van két pasi az egyik aktiv a másik passziv akkor ugyanúgy oszlanak a szerepek mintha férfi nő kapcsolat lenne? Az aktiv ugyanúgy kényeztetni mintha nő lenne?

Figyelt kérdés
2015. dec. 18. 13:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk nincsenek szerepek. Attól hogy a szexben a passzív oldalt szeretem jobban, nem leszek nő. És ezt a kényeztetés dolgot nem is értem...mindketten szeretgetjük, kedveskedünk a másiknak, mert szeretjük egymást. Vagy egy hetero kapcsolatban csak a nő kaphat kényeztetést? Nem hiszem. Vagy hogy éred ezt?
2015. dec. 18. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
96%
Nem, nálunk sincsenek felosztva a szerepek. Én is inkább passzív vagyok, de attól még ugyanúgy egyenrangúnak kezeljük egymást az élet minden területén.
2015. dec. 18. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Szexben megvan hogy ki mmelyik oldalon van,de egyenrangúak vagyunk. Ugyanúgy kényesztetjük egymást szexben is és a kapcsolatunkban is.
2015. dec. 18. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
25%

ezek így elég idilli képek de sztem a gyakorlat ennél sokkal neccesebb.

meg hát az is eléggé nyílt titok h a melegek 90%-a olyan passzív mint a ház, na ezt így kapásból nem is értem akkor.

2015. dec. 21. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem. Nyilván ahoz kellenének női nemiszervek... és az aktívok (akiket ismerek)nem igazånq szeretnek nők3nt båni a párjukkal. Nincs orál,csók,simi.csak egy lyuk a passziv srác és cså.én voltam ilyen halyzetben...
2015. dec. 21. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

utolsóelőtti: érdekelne, hogy ezt milyen statiszikából szűrted le? :D

utolsó: biztos vannak ilyenek is, de szerintem azért nem lehet ezt kollektívan ráhúzni az aktívokra... amúgy is ez hangulatkérdés.. van, hogy az embernek ahhoz van hangulata, hogy romantikázzon, máskor meg arra, hogy dugjon egy keményet.

2015. dec. 21. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó, az hogy valaki dugni akar egy keményet, nem jelenti azt, hogy csak egy lyuknak tekinti a partnerét, valószínűleg arra az időre sem szívódnak fel az érzelmei iránta... Plusz az sem mindegy, hogy a két fél pont ugyanakkor akar-e dugni egy keményet vagy sem... Mert egy normális ember hiába akar egy kemény menetet ha a másiknak nincs kedve hozzá éppen. Valószínűleg az előtted írónál ezek a feltételek hiányoztak, szóval ti két különböző jelenségről beszéltek.
2015. dec. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére nem csak aktív vagy passzív van. Egyik ismerősöm például power bottom, vagyis ő van alul, de ő irányítja az egész aktust.
2016. jan. 3. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%

power bottom ...... te jó ég, eldobom magam, komolyan ... és mik vannak még? mesélsz? most már tökre izgat akkor és szeretném tudni! és ezek szerint a power bottom (ha már egyszer irányít) nem is olyan, mint egy csaj, mármint nem 100% feminin stb?

Bár nekem továbbra is magas ez az egész, hogy lehet már egy fiút se...be rakni :( ááyyyy

2016. jan. 3. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
10%
na gondolkodtam sokat és kitaláltam h én meg turbo top vagyok, mert mindig felülről szeretem pakolni a csajszit. anyám ... ennyi hülyeséget amúgy hogy találtok ki? de most komolyan érdekelne, ehhez már nagyon pihent agy kell, úr isten, power bottom :-) és DC power vagy AC ? ilyen is van?
2016. jan. 4. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!