Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » WC használat párkapcsolatban?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

WC használat párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Nemrég költöztünk össze a párommal, nem pukizunk egymás előtt (nem érdekel hogy helyes e vagy sem) a kérdés az hogy szerintetek hogy lehetne a wc-t hangtalanítani? szerintem az oda való dolgok csak ránk tartoznak és nem egymásra...Mit gondoltok???

2014. jún. 16. 22:45
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
87%

Mi fiú és lány vagyunk, lakótársak. Nálunk van ajtó és vastag falak, de ha nem ilyen a lakás, akkor én ezeket tenném:


*megengedném a vizet, amíg vécézek, ha együtt van a fürdőszobával, ha nem, de mondjuk szomszédosak, akkor is működhet

*vinnék be laptopot, okostelót, ipadet valamit, és arról nyomatnék zenét vagy filmet hangosan

*akkor mennék vécére, ha a másik alszik/nincs otthon

*munkahelyen/suliban mennék el vécére

*eljárnék a közeli plázába vécére


vagy ami a legjobb: felnőnék.

2014. jún. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
94%

Lehet zenét hallgatni a szobában, míg a másik wc-re megy.


Szerintem meg a "ránk"-ban mindketten benne vagyunk, nekünk nincsenek ilyen gátlásaink. Nem mondom, hogy rögtön, de fokozatosan kialakult. 3éve vagyunk együtt, nem tud olyat művelni egyikünk sem, ami a másikat zavarná. Az anyagcsere egy teljesen normális, természetes folyamat. Nem lehet a köv. 50 évben úgy tenni, mint ha nem létezne. Képtelenség.

2014. jún. 16. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
97%
Hát nem tudom, ha ennyire zavar vigyél magaddal telefont és kapcsolj be zenét, hogy az hallatszódjon ki. Különben, hidd el egy idő múlva már nem lesztek ennyire szemérmesek egymás előtt. Nem azt mondom, hogy direktbe szellentsetek egymás orra alá, de ezt a hangtalanítós dolgot biztos elhagyjátok.
2014. jún. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
96%
Mi se pukizunk egymás előtt, de a wc az wc. A falak vékonyak, a lakás kicsi, először fura volt, de megszoktam :D
2014. jún. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
31%

én is ebben a helyzetben vagyok, 2 éve költöztünk össze, házasok is vagyunk. Én akkor szoktam, mikor nincs itthon, őt nem zavarja sztem, h hallom-e :)


23N

2014. jún. 16. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
58%

Úristen, mekkora baromságokat írt ez az 1-es!


A széklet ürítése, (nem akarom azt írni, hogy sz._ás), f!ngás az természetes dolog, nem kell szégyellni! Én amikor összejöttem a bnőmmel már 1 hét után mertem előtte, röhögtünk utána egyet, hogy fúj, de 1 perccel később már senki nem is emlékezett rá, meg nem tette szóvá.

Nem kell szégyellni, csak természetesen!

2014. jún. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 A kérdező kommentje:
Lehet hogy 3 vagy 30 év múlva nem fog zavarni, bár akkor sem gondolom hogy ezt természetesnek fogom venni hogy a másiknak ehhez köze van. Egy éve vagyunk együtt. Köszi a válaszokat. :)
2014. jún. 16. 22:56
 8/66 anonim ***** válasza:
72%
Köszönöm,ezt a kérdést, egyből jó kedvem lett :)
2014. jún. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
95%

ma 22:53-nak


Te meg miért nem olvasod el rendesen amit az 1-es írt???

Mert akkor észrevennéd az utolsó mondatot, amiből rögtön felfogtad volna, hogy a tippjei iróníkus volt

Csak a szemedet nem verte ki. Idézem:


"vagy ami a legjobb: felnőnék."

2014. jún. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
84%
Nem szégyenlősködök párom előtt, hisz a babánk születésénél is ott volt, ha valamit szégyelnem kellett volna, akkor az az akkori állapotom volt.
2014. jún. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!