Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Gumi nélkül szeretnénk csináln...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gumi nélkül szeretnénk csinálni análisan! Ér-e valamit intim fertotlenito szappan? Ha ki van mosva + intim szappan és utána is lemosom a péniszem lehet-e valami gond fertőzések gyanánt?

Figyelt kérdés
Egyikonk sem beteg és még csak egymással csináltuk eddig gumival , és nem csaljuk meg egymást biztos a kapcsolatunk!:)

2016. márc. 30. 21:54
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Síkosító és mehet a dolog ;)
2016. márc. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%
Viccelsz? A barátomra soha nem tudtam adni, és majd minden nap megkefél. Semmi baja.
2016. márc. 30. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
87%
Nem ér semmit, ugyanis annak nem ez a funkciója. De ti legalább használtok ilyet, ez jó dolog, ennél többet nem tudsz megtenni. Anális szex gusztus dolga, de nem fogsz elkapni semmit, bár attól még a végbél tele van baktériumokkal, azt nem tudod maxra sterilizálni.
2016. márc. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
89%

Intim szappan, nem intim fertotlenito...


intim fertotlenito az alkohol 70% -kb 1 perc es a povidon-jod (betadine) -tartos


ha te alkohollal befujod a vegbeled, akkor majd csillagokat latsz, de a povidon-jod sem ok rovid tavon sem, azon kivul, hogy nem tartos, meg kart is okoz, nem veletlenul hasznaljak csak mutetnel KULSOLEG


a tejsav ami az intim gelekgben stb van egy olyan pH-t biztosit ami a legtobb korokozo szamara kedvezotlen felteteleket biztosit, viszont a tested mikroflorajanak opotimalis


egyebkent szappanmentes intim geleket ajanljak, vagy csak tejsav-oldatot nagyon gyenge tenzidekkel

2016. márc. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Joe.38 ***** válasza:
9%
Mekkora az esélye ? Akkora mint a terrorista metró robbantasnak. Vagy hal evés közben a szálkatól való fuldoklás ak. Vagy este hazqfelé munkaból karambolod lesz. Maga az elet is csupq veszély. Autózni , motorozni , biciklizni is veszélyes. Otthon zárlatos lehet valami vezeték berendezés a lakas , ház is fellullqdhat no annak mekkora az esélye. Az életben ha megtudnánk mindentől vedeni magunk az nó is lenne meg nem is. Hisz mi ertelme a túlbiztosított eletnek ha soha semmi élmenyt be nem vállalnánk. Aki elment nyáron Balcsira bele fulladt múlt nyáron 5 - en abból az következik senki ne menjen nyaralni ? Ne csinálja mert veszélyes ? Maga veszély is konkrétan ki ? Egyből halált hoz vagy csak lassut. Netén kqpsz egy fertőzest popsitól amit egy antibiotikum kúrával 6 nap alatt elfelejtesz. 47 éves vagyok. Soha nem húztam gumit. 30 éve nyomom popiba sok.lánnyal..Soha nem.kaptam.ott el.semmit. Viszont volt aki nem akarta popiba így puniba lőttem punciba már kétszer is kaotam valamit el. No akkor ?
2016. márc. 31. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
91%
mi lassan két éve gumi nélkül csináljuk és semmi gond nincsen:) ha mindketten rendesen tisztálkodtok nem kellenek ezek az extra cuccok.
2016. ápr. 2. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!