Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Kezdőként ti hol ismertétek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kezdőként ti hol ismertétek meg az első fiút?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok?
2016. ápr. 1. 15:20
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez engem is érdekel, mert én mostanság jöttem rá, hogy izgat, de mondjuk ha kiverem akkor meg elmegy a kedvem.
2016. ápr. 1. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Badoon.
2016. ápr. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ezen az oldalon
2016. ápr. 1. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

17 évesen egy 16 éves srác nézett ki magának a strandon. Már vagy egy hete csavarogtam, mert befejeződött a suli. Napozás közben telepedett mellém, kajával kínált, szóba elegyedtünk. Én cselgáncsoztam, ő szertornázott, meg amúgy is intelligens srác volt, voltak közös témáink, mint kiderült. Zárórakor azt mondta, vacsorázzak náluk, és folytassuk a beszélgetést. Nem volt jobb programom, igent mondtam. Minden képzeletemet felülmúló budai villában találtam magam. Az apja külszolgálaton volt a külügytől, az anyja meg vendégprofesszor lett Svédországban egy évre. Még házvezető nő is volt, aki főzött, aztán miután feltálalta a vacsorát, hazament. Ettünk, pezsgőztünk, jól elvoltunk. Aztán körbevezetett a házon. Úgy emlékszem (de lehet, hogy nem jól, mert sok pezsgőt ittam), hogy egy festményre tett megjegyzésem miatt kezdett velem pajkosan kötözködni. Aztán kézzel megtaszított, és alpári természetességgel gyepálni kezdtük egymást nevetve. Egy súlycsoportban voltunk, birkóztunk rendesen. Aztán legurultunk a lépcsőn egy fél emeletet, én kerültem alulra. Koppant a fejem is, még jobban vihogtunk a legurulás miatt. Ő volt felül, és kétvállra fektetett.

Aztán lassan abbahagytuk a nevetést, ő egyre közelebb hajolt, a szemembe nézve. Végül vadul szájon csókolt...


Na, innentől vagyok biszex.

2016. ápr. 2. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok!
2016. ápr. 2. 10:16
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
első fiút akivel jóban lettem és találkoztam vagy akivel le is feküdtem? előbbi planet, utóbbi buli
2016. ápr. 2. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
97%

Harmadik válaszoló! Nagyon szép a történeted, de egy álomvilágban...nem a valóságban....


Kérdező!

Planetromeon fogod megtalálni az összes fiút! Sokszor csodálkozni fogsz, ha még ismerőssel is találkozol, pedig nem tudtad róla!

Illetve valakinek ezen az oldalon is sikerülhet, de rómeo a legesélyesebb...csak légy óvatos...és körültekintő

2016. ápr. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
* ja és 20 éves voltam
2016. ápr. 3. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Hm.... :D itt ismertem meg 4 éve, 14 évesen
2016. máj. 7. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!