Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Hogyan szólíthatnám meg a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szólíthatnám meg a srácot aki bejön nekem?

Figyelt kérdés
Egy suliba járunk, viszont nem osztálytárs. Igen, adott jeleket, de nem tett semmi komolyabbat az "ügy"(én) érdekében. Gondoltam adnék neki egy kis löketet és megszólítanám, de ötletem sincs, hogy mit momdjak neki. Tudom a nevét, de facebook-on biztos nem kezdeményeznék. Amikor ebédelni megyek és várom a rendelésemet, ő mindig bemegy egy darab üdítőért.(Mindig ugyanaz a márka.) Mindig akkor veszi, ha én megyek oda enni. Édes meg minden, de ötletem sincs mit tudnék csinálni, mert ő csak nézni mer, de ha szemezek vele, akkor is zavarba jön, néz mindenhova és elpirul. Nekem tetszik mindene: A haja, szeme, alkata, orra...Szó szerint mindene. Eddig csak aranyosnak tartottam, de legutóbb elakadt a lélegzetem, amikor megláttam és olyan volt, mintha ideges lennék, de közben jó is volt. Mintha a hasam görcsölt volna, de mintha lebegtem volna egy kicsit. Ez az amire gondolok? Aghh, össze-vissza írok, de nem tudom megfogalmazni amit szeretnék. Hogyan barátkoznak egyáltalán a hetero srácok idegenekkel egyáltaln? Kolis vagyok, szóval buli kizárva:/ Segítsetek! Köszi!:3

2016. ápr. 6. 20:54
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
De aranyosak vagytok :-)
2016. ápr. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
53%
Honnan tudod, hogy ő homoszexuális?
2016. ápr. 7. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 kovpet ***** válasza:
82%
Ülj vele egy asztalhoz. Vagy hívd meg a kedvenc üdítőjére. :) Ha tényleg akar valamit ő is, akkor elég lesz valami apróság és szépen lassan alakulnak majd a dolgok. Gondolom, nagyon fiatalok vagytok, tehát amúgy sem kell sietni :)
2016. ápr. 7. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

#1: Köszi szépen!:3

#2: Azt nem tudom. Lehet bi- vagy pánszexuális is :P. Viszont azt látni rajta, hogy valami vonzalmat érez irántam. Emellett visszahallottam, hogy kicsúszott a száján, van egy titokzatos valaki, aki bejön neki, de nem beszél róla. Persze értem mire gondolsz, de egy hetero srác máshogy viselkedne, ha mondjuk barátkozni szeretne vagy valami.

#3/kovpet: Először is köszönöm, hogy a kérdésemre válaszolt valaki.XD

Ő ott áll a pultnál, míg ki nem kapja az üdítőt, majd el is megy(mellesleg én is elvitelre kérem, csak helyben sütik...). Igen, én is gondoltam arra, hogy meghívjam valamire, de nem lenne feltűnő? Mármint vidéki vagyok és itt sok a homofób(gondolom azért se mer lépni). Tudom, hogy ha már valahogy elkezdődött, akkor könnyebb lesz, csak ugye ez nem olyan egyszerű.:/ Valamint nem vagyunk annyira fiatalok, én 19 vagyok és nem volt még pasim, szóval azért már jócskán esedékes lenne nekem ez a dolog. Sajnos túl "heteros" vagyok meg nem tudom igazából. Csajok már mondták, hogy helyes/cuki vagyok, csak az ugye pont nem érdekel. :P


Megint köszönöm szépen a válaszokat és ha lesz valami fejlemény, leírom!:*

Ui: Adhattok még tanácsokat!:D

2016. ápr. 7. 16:05
 5/10 anonim ***** válasza:
93%

De aranyos :DD

Szerintem a legjobb, ha szóban elkezdesz vele beszélgetni valamilyen közös kapcsolódásról. Pl. egy közös ismerősről, vagy valami. Vagy egyszerűen csak elkezdhetsz vele flörtölni, és megnézed arra a reakcióját. Ha negativan reagál, akkor még mindig le nohomo-zhatod az egészet, hogy ne essen semmi bajod. A lényeg hogy legyél természetes, és add magad. A legtöbb srác arra bukik.

2016. ápr. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
73%
Ha ráöntenéd véletlenül a kedvenc üditőjét és közbe azt kiabálnád jaaaaj az üditő!! Az biztos imponálna neki!
2016. ápr. 9. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy olyan üdítőt, amilyet ő szokott inni, és ülj le mellé ebédelni?

- Szia! Leülhetek melléd? Figyeltelek ám, hogy te mindig ezt az üdítőt iszod. Meg fogom kóstolni én is. Kérsz belőle?

2016. ápr. 12. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Gondoltam arra is, hogy 'véletlenül' neki írok valamit, amit másnak szántam és úgy kezdenénk csevegni. De azért ez kicsit mégis csak gáz, nem?
2016. ápr. 18. 19:26
 9/10 anonim ***** válasza:
92%

Tökéletes. Vegyél te is olyan üdítőt , kettőt, és hívd meg mosolyogva. és hozz fel egy témát. suli esemény, aktuális dolgokkal kapcsolatban. ha ilyen finomabb, szemezős, félénk tipus akkor a legjobban fogja őrizni azt h ha kiderül h te vagy csak meleg ő nem. attól ne félj h kiakad.


én velem is történt hasonló, és igaz nem volt meleg de nagyon jó barátok lettünk. viszont el ne szalaszd mert egyik pillanatról a másikra változhat minden és lehet a holnapi az utolsó alakalom! :)

2016. ápr. 18. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
66%
én kb másfél évet szenvedtem, mire kezdeményezni mertem a srácnál, akibe szerelmes voltam..pedig tudtam is, hogy meleg. aztán odáig jutottam elkeseredettségemben, hogy már leszartam mennyire fogok beégni, odamegyek és elmondom neki, hogy szeretnék megismerkedni vele. aztán vagy levágja, hogy randizni szeretnék vagy nem...:D vittem neki egy csokit is, mert megfigyeltem melyiket eszi mindig. ez előtt ilyenekkel próbálkoztam, hogy kimentem cigizni amikor ő is és tüzet kértem... lány barátaival összehaverkodtam, próbáltam a közelében lenni, véletlenül meglökni:D bármit csak vegyen észre és szóljon hozzám. közelébe ülni..koliban nincsenek bulik? vagy valami program amin ott van? nekünk sok volt és olyankor könnyű volt dumálni vele, igyatok kicsit:D esetleg próbálj kérdezni tőle valamit, nem tudja-e ez meg az hol van, mikor lesz, akármi... ülj mellé ebédnél, kívánj jó étvágyat, ha más nem jut eszedbe beszéljetek a kajáról:D ha mégis hetero, akkor se gáz, ennyitől nem foghatja rád, hogy te kikezdtél vele...hetero srácok is ugyanúgy elkezdhetnek dumálni, nem csak azért szólsz a másikhoz mert rá akarsz nyomulni..főleg ha szokott nézni téged, akkor biztos kiszúrt már csak fél:)
2016. ápr. 19. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!