Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Most akkor mi járunk?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor mi járunk?

Figyelt kérdés

Régóta ismerek egy fiút, kb. két éve együtt is voltunk néhány hónapra, majd az élet úgy hozta, hogy különváltak útjaink. Kb fél éve ismét egymásra találtunk, egy véletlen találkozás kapcsán és ismét egy kis szikra lett köztünk. Bár az elmúlt fél évben volt egy két hónapos kis elhúzás , sajnos az én részemről.... Viszont most nem tudom mi a helyzet! Minden hétvégén találkozunk, sokszor nála is alszom, voltunk közösen kirándulni, főztünk együtt, és szeretjük is egymást. Viszont nem mondjuk, ki hogy járunk! Múltkor rákérdeztem mi van köztünk, de se Ő se én nem tudtuk a választ! Mindössze csak annyit érzünk ,hogy jó egymással lenni, viszont lassan érzem, hogy nekem egy kicsit többet jelent...bár ezt nem, teljesen tiszta még magamnak sem!


Szóval valaki volt már hasonló helyzetben? Kinek milyen tapasztalata van e téren?



2016. ápr. 8. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
valószínűleg még szeretitek egymást :) barátnőmèkkel ez volt, és újra összejöttek. Már fél éve együtt vannak azóta és jobb a kapcsolatuk. Kellett nekik egy kis szünet. Nem jó, ha túl sokat vagy a pároddal, és náluk eleinte ez volt a baj.
2016. ápr. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
ha jól érzitek magatokat, muszáj definiálni?:)
2016. ápr. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
*azt elfelejtettem kiírni, hogy én 23 éves fiú, Ő 18 éves és fiú (bár gondolom tiszta volt ,hogy mind a ketten fiúk)
2016. ápr. 8. 11:10
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem beszéljétek át ezt normálisabban hogy kinek mik a szándékai én szurkolok nektek.
2016. ápr. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
89%
Könyörgöm, férfiak vagytok, ne töketlenkedjetek már! Ennyi idősen már tudnotok kéne döntéseket hozni, hogy most együtt vagytok-e vagy sem... :D
2016. ápr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!