Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szakitanom kéne vele ha csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakitanom kéne vele ha csak érdekből járunk?

Figyelt kérdés
Szóval 1 hónapja hajtott rám egy lány és már akkor is éreztem hogy nem teljesen a lányok jönnek be, de még nem vallottam be magamnak se, szóval mások mondták hogy járjak vele így elkezdtük. Az elején se voltam igazábol szerelmes de mostanra egyre jobban nem kívánok vele beszélgetni se, és rájöttem hogy a fiúkat szeretem. Viszont ha szakítok vele és bevallom hogy meleg vagyok nem csak őt bántom meg, de a barátaimat is félek hogy elveszíteném, legjobb barátaim között is úgy vettem észre van homofób, szóval úgy érzem érdekből járok a lánnyal, és olyan tipus vagyok aki emiatt a nyomás miatt akár örök életre habi heteró lehet. Mit gondoltok a helyzetemről? Félek az egész életemet hazugságban fogom élni.

2015. júl. 25. 18:48
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Pff.....
2015. júl. 25. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
És egész életedben megfogod játszani magad a barátaid és a nők elött? Pusztán érdekből?
2015. júl. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
És biztos, hogy ragaszkodnod kell olyan emberek barátságához, akik nem tudnak téged elfogadni olyannak, amilyen vagy?
2015. júl. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem inkább mond meg a lánynak mint,h később egy ő szerinte erősnek mondható kapcsolatban hagyod el..de ne azt mond,h szakítani szeretnél szerintem jobb lenne ha kettesben ülnétek le és együtt beszélnétek meg..ne higgye azt,h ő a hibás mert nem ő(férre ne értsd te sem vagy az) ha normális akkor megfogja érteni gondolom volt 1-2 jel amiből láthatta...

Barátok hát :// Engem nem zavarna de ezt ők tudják attól még normális kedves vagy mert nem a lánxokat szereted ...

2015. júl. 25. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Gordon70 ***** válasza:
43%
kűld ide a lányt
2015. júl. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a vaszokat :)
2015. júl. 25. 20:25
 7/9 anonim ***** válasza:
95%
Attol meg h szakitasz vle nm kell elmondanod mindenkinek h meleg vagy 13/f
2015. júl. 25. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a barát, aki megszakítaná a barátságot azért, mert meleg vagy, az előbb-utóbb úgyis otthagyna, ergó nem kár érte... Az elején nehéz a felvállalás dolog, de hidd el, hogy hosszútávon sokkal szabadabbnak érzi magát az ember, hogy nem kell megjátszania magár.

"Félek az egész életemet hazugságban fogom élni." -› az életeddel te rendelkezel, senki nem mondhatja meg, hogy hogy éled... úgy fogod élni, ahogyan te szeretnéd!

2015. júl. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Igen, a szakításhoz nem kell előbújni, de olyan barátért sem kár, aki emiatt mindent elfelejtene, amiért megszeretett.
2015. júl. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!