Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szerelmes vagyok a legjobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok a legjobb barátomba, de nagyon úgy fest heteró, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Nem bírom elviselni már. Olyan érzéketlen, és nem mutatja hogy sokszor hogy fontos vagyok-e neki. én szerelmes vagyok belé, és egyszerűen képtelen vagyok úgy élni hogy ő neki az ölelés nem fér bele, se semmi más extra.

Mit tegyek? Nincs erőm megszakítani a bartságot, megpróbáltam, 4 napnál tovább nem bírtam. Egész nap sírok otthon, nem bírom már. :(


2016. ápr. 12. 14:12
1 2
 1/15 anonim válasza:
8%
Költözz egy lakatlan szigetre...
2016. ápr. 12. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
95%

A barátod tudja hogy szerelmes vagy belé?

Mindenkép próbáld vele megbeszélni.

És ha nem tudod magad túl tenni rajta (tudom hogy nehéz) próbálj meg mások fele nyitni..(ahogy régen mondták "felejteni csak akkor tudsz ha más aláfekszel.."

2016. ápr. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
95%

Most miért kel bántani? Degeneráltak -.-


Mondd el neki mindenképpen akkor még fogsz nyugodni, és ha elutasíto akkor jobb ha megszakítod a barátságot.

2016. ápr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
88%
Hát pedig könnyebb lenne neked, ha megszakadna a kapcsolat. Dolgozz, sportolj, amíg ki nem dőlsz, lefekvés előtt vegyél be egy citromfű kapszulát hogy tudjál aludni vagy igyál meg egy sört. Kerüld, úgy könnyebb túljutni rajta.
2016. ápr. 12. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Azért először beszéljen vele mielőtt úgy dönt elkerüli. Főleg ha a másik lehetőség, hogy megszakítja a kapcsolatot akkor nincs mit veszíteni.
2016. ápr. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nem érdemes beszélni erről a másikkal, jobb egyből elkerülni, így legalább nem beszéli ki mások előtt, hogy nézd az xy bzi és rám nyomult.
2016. ápr. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
84%
A legjobb baratja..csak nem fogja kibeszelni
2016. ápr. 12. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%

Nekem van meleg "barátom", de én maradok hetero. Mikor elmondta hogy meleg igazából nem nagyon érdekelt, mert mint haverok jól kijövünk, de ettől én még a nőket szeretem. Ha egyszer is kiderülne hogy többet érez irántam, akkor biztos arcba vágnám az tuti, elvégre, én úgy kezelem őt mint egy heterot.


Vagyis elmegyünk együtt ide-oda, ha mondjuk zuhanyzom akkor ő bejöhet meg én is, mert hidegen hagy, de ha megtudnám hogy ez ő másképp kezeli mint egy hetero viszony, akkor pont azért vágnám orron.


Annak idején megbeszéltük hogy maradunk haverok, ha én tabu vagyok neki. Belement, így nyugodt szívvel vagyok nyugodt a közelében. De ha ezt ő megszegi és nem azért jön be a fürdőbe pl. hogy fogat mosson (albérletben lakunk), akkor biztos hogy kiszállnék a zuhanyzóból és megfejelném.


Direkt ő kérte hogy kezeljem őt heteroként, ne melegként.

2016. ápr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

9-es!


Miért vágnád orrba? Miért nem egyszerűbb azt mondani, hogy "bocs, de ezt már egyszer megbeszéltük". Én biztos nem így bánnék egy barátommal, ha rám nyomulna, hogy egyből kiütöm.


Kérdezőnek meg mondanám, hogy foglald el magad. Menj el dolgozni, azért még pénzt is adnak, a sírásból nem fogsz megélni. Ez van, le kell nyelni a békát. Mindannyian azt tesszük rengeteg esetben. Nekem is volt példa erre, hogy a csaj szerelmes volt belém, én belé nem, bár kavartunk párszor, most is ugyanúgy megtennénk, de nem rugózik ezen. Felfogta, hogy nem fogunk összejönni és kész. Ugyanolyan jóban vagyunk.

2016. ápr. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
15%

Azért vágnám orrba, mert megbeszéltük hogy a kapcsolatunk hetero. Ha ő ezt nem tartja be akkor amíg zuhanyzom ő élvezkedik rajtam. Ez pedig így gáz. Vagyis ő átvert, amiért egy pofon legalább kijár.


Direkt megkérdeztem, menni fog-e a hetero viszony ha egyszer ő kérte, azt mondta menni fog... innentől kezdve nincs opció arra hogy átverjen ebben, mert akkor kegyetlenül kivágnám az ajtón miután orrbavágtam.


Elvégre azért vagyok pucér a zuhanyzóban és azért engedem meg hogy bejöjjön mert tudtában vagyok annak hogy nem vonzódik hozzám. Ha ez egy átverés akkor jogosan ütném le nem?


Elvégre a nők sem értékelik ha levetkőznek előtted, gondolván hogy meleg vagy, aztán egyzer csak odabögöd, hé figyu én hetero vagyok. Tuti kapsz egy pofont. Ha nem kettőt.

2016. ápr. 12. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!