Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Mit tegyek? Én egy fiatal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mandula16 kérdése:

Mit tegyek? Én egy fiatal srác vagyok és a legjobb barátom elég depis és szerintem belém szeretett. Nemrég szakítottam a barátnőmmel össze vagyok zavarodva és nem tudom mitévő legyek. F

Figyelt kérdés
4 napja szakítottam a barátnőmmel és magam alatt vagyok. a barátom is elég depis volt az utóbbi években és nála aludtam tegnap. Hossza kérdezés és nyúzás után kimondta hogy azért depis mert nincs egy aranyos fiú akit szeretgethetne.... erre lefagytam egy kicsit, de mivel én is magam alatt voltam magamhoz öleltem, ő meg megölelt és megcsókolt. ennyi történt semmi több utána néztünk filmet, és aludtunk és másnap mentünk iskolába. ma este ezen jár az eszem és NEM tudok aludni!!!! Mit tegyek? Egy nagyon aranyos szelíd természetű fiú, szép gesztenyebarna félhosszú haja van. de nem lány.
2016. ápr. 12. 23:56
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
hogy érted hogy majdnem ugyan olyan az anatómia? azért nem csak a fütyi a különbség nem? amúgy a fejemben annyira nem okozna gondot... szerintem. erre jutottam.
2016. ápr. 13. 22:30
 12/18 anonim ***** válasza:
78%
Szeretgesd. Mindkettőtöknek ez kell. Ahogy írtad, ez nem a szexről szól. Tényleg nem. A szeretettől még senkinek nem lett baja, és ettől nem vagy homoszexuális.
2016. ápr. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
84%
Ne haragudj #12-es, de ha fiúval csókolózik, már nem is heteró...
2016. ápr. 21. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%
Hát pedig de.
2016. ápr. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
74%

Persze.

És ha leszopja, akkor is heteró marad.

Bírom az ilyeneket...

2016. ápr. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
És amúgy azóta mi történt?
2016. júl. 3. 01:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Szia :D vegul mi tortent? ^^
2016. júl. 14. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Lány vagyok, a legjobb baránöm 2 évvel idlösebb nálam, és már z általános iskolában is barátnök voltunk. Most 24-26 vagyunk. 17 / 18 éves koromban ö tanított meg engem csókolódzni. Akkor most nekem leszbinek kéne lennem ? Nem, nem vagyok az.


A kérdezö sem meleg szerintem, alapból nem. De, ahogy reagál a beírásokra, egyre melegebbül ír. Itt akarja megmagyarázni a bizonyítványát ? Nem kell félned. ègi barát, csókolóztatok, lehet még több is elökerül. Ne tartsd magad vissza, az a lényeg, hogy szereted, és élvezed, amit csinálsz.

2022. febr. 18. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!