Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Titeket nem visel meg lelkileg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket nem visel meg lelkileg az, hogy mindenki olyan link, felületes, kamus lesz egy idő után?

Figyelt kérdés
Van aki levelezés alatt lesz ilyen, van aki tali után, de ezt tapasztalom. Konkrétan pl 2 sráccal leveleztem innen mailben. Mindkettő eltűnt most. De úgy, hogy mondjuk egy beszélgetés közepén vagyunk. Lassan 1 hete nem ír egyik se. Aztán van olyan is akivel találkoztam és nem is 1x hanem 2x, tehát gondolom nem voltam gáz, hisz nem 1x ment csak bele a taliba. Most pedig csak úgy eltűnt. Engem lelkileg eléggé felkavar. Tök rossz kedvem lesz tőle. Tudom le kéne sz-rni, de mégis zavar, mert én ennél korrektebb vagyok és ezt mástól is mindig elvárom. Csak sajnos linknek lenni, sunnyogni, stb egyszerűbb mint kimondani dolgokat. Pedig szerintem mindenki többre becsüli azt, ha kimondja a másik amit gond lehet.
2016. ápr. 14. 22:54
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit de. Bár nem rágódok rajta, de azért van aki megviselt amikor eltűnt csak úgy. Rossz érzés. Főleg amikor az okát se tudod.
2016. ápr. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez mindenki zavar persze. Pláne ha válaszra sem méltat, hogy mi a baja. Minden bizonnyal meggondolta magát, vagy megunta a dolgot.
2016. ápr. 14. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Az elején eléggé zavartak az ilyenek, de aztán megtanultam leszarni, ha hasonló történt. Egy-két próbálkozás után ha valaki nem válaszol, akkor azt el kell felejteni... :D
2016. ápr. 15. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos Én is ezt tapasztalom. És általában Ők mondják milyen emberek vannak hogy csak eltűnik nem válaszol akivel már régebb óta beszélget. Aztán nálam meg Ő tűnik el.
2016. ápr. 15. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!