Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Első anál nagy mérettel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első anál nagy mérettel?

Figyelt kérdés
Még nem volt benne rèszem passzív oldalon és van egy haverom aki lehet hogy benne lenne a dologba de tudom hogy 23/6 os mérete van.És tudom hogy szereti a kemény szexet is. Valakinek talasztalata ekkora méretnél?

2016. ápr. 16. 09:45
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem kell tövig bedugnia.


2. Ha normális, nem pedig agyatlan, akkor megérti hogy ez neked az első és nem fog keményen megdugni.


3. Ha normális vagy, nem pedig agyatlan, te külön kifejezetten többször is kérni fogod hogy óvatosan és lassan csinálja.


4. Nekem 19/5-össel volt az első és mivel a partner rendben volt és előre megbeszéltük a dolgokat, nem volt semmi gond ebből.

2016. ápr. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
81%
Egyszer volt hasonló mérettel, kicsit fájt, de fantasztikus volt.:)
2016. ápr. 16. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha teljesen berakja csillagokat látsz majd 😊
2016. ápr. 16. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én a szüzességemet oriásival vesztettem el. Semmi gond nem volt mert ovatos volt és vigyázott rám.
2016. ápr. 16. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt mondta be akarja rakni tövig mert a csaja korábban nem engedte neki és engem is izgat a dolog
2016. ápr. 16. 10:18
 6/7 anonim ***** válasza:
96%

Már nem azért, de a csaja nem "nem engedte neki" hanem fizikai képtelenség és fájdalmakkal jár, már ha punciról beszélünk...

Ha pedig nem hajlandó figyelembe venni, hogy mekkora van neki és hogy neked ez az első, mert csak az érdekli, hogy keményen csinálja, te meg hagyod neki, akkor mindketten h*lyék vagytok és jól meg fogod szívni.

2016. ápr. 16. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
94%

Valahogy egyetértek az előzővel.

Én is passzív vagyok.

Az első komoly kapcsolatomban veszítettem a szűzességem és neki tök normál, kb 18/5 volt és hát attól is láttam csillagokat, pedig nagyon lassan csinálta, de kb mintha a Viledát nyomták volna fel.

Aztán egyszer egy alkalmit megbeszéltünk az első szerelmemmel, és ott engem dugtak meg, egy ilyen szerszámmal és az első mozdulat után azt mondtam hogy menj ahova akarsz de én kiszálltam...

Nem csodálom hogy a csaj nem engedte meg a srác bisex volt és ő is azt mondta hogy csak többször szült, negyven körüli nők élvezték vele!

2016. ápr. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!